Film izlemek istiyorum ne önerirsiniz?

uzun zamandır film izlemyorum. bugün vakit bolken izliyeyim dedim. ne önerirsiniz? yazdığınız filmin konusunu da yazarsanız daha iyi olur. teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim kurgu ve aksiyonu seviyorsan Tomorrow Of Edge filmini izlemeni tavsiye ederim. Başrolde Tom Cruise oynuyor ve son zamanlarda izlediğim iyi filmlerden biriydi.

Rush filmi de cok etkileyici bir izlenim bıraktı bende. Gerçek bir hikayenin anlatıldığı birbirine rakip iki F1 pilotunun kariyer ve bir birleri arasında ki rekabetini anlatıyor. Biraz dramatik bir film fakat kesinlikle beğeneceğini düşünüyorum.

Şimdiden iyi seyirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Barfi! Askin Dile Ihtiyaci Yoktur

http://www.imdb.com/title/tt2082197/

0|0
    0|0
  • herşey çok güzel olacak (cem yılmaz) biraz eski bir filmdir. ama çok güzel

0|0
    0|0
  • [bir sırp filmi] çok güzel bir film

0|0
    0|0
  • 12 kızgın adam 90 dklık çok güzel bir film

0|0
    0|0
  • The Painted Veil (2006)
    Too Beautiful To Lie (2004)

bunları izle beğeneceğinden şüphem yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "casablanca" aşk filmi. siyah beyazdır. izlemediysen mutlaka tavsiye edrim. aslında "Gone With the Wind" de çok çok güzel ama çok uzun. bu filmle ilgili verebileceğim tavsiye önce kitabını okuman sonra filmini izlemen olabilir. açıkçası ben kitabı okurken kafamda canlandırdığım karakterleri filmde gördüm resmen o kadar güzel bir film yani.

0|0
    0|0
  • Incendies (dram ve savaş filmlerini seviyorsan izlemeni oneririm.)
    Prestige, memento, inception, forrest gump, leap year, sundays at tiffany's, shawshank redemption, edward scissorhands, requiem for a dream, pianist, schinler's list , Dark Knight , life is beautiful. Bunlar da güzel filmlerdir. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...