Bu şarkı ile ilgili fikirlerinizi alabilir miyim?

http://www.youtube.com/watch?v=HcnfT4arZtI

Bu arada ben de Müslümanım gençler. İlk başta söyleyeyim. Olur da İngilizce bilenler sözlerini anlayıp ne biçim şeyler dinliyorsun diye sormadan söyleyeyim. Bire bir anlayacak kadar iyi biliyorum, hissettirdiklerini soruyorum sadece.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle tepki yapanlara gıcık oluyorum İngilice şarkı dinlemenin milliyetçilikle dinle alakası yok gerçekten :)
    Şarkıyı beğendim panoya kaydettim belki sonra yine dinlerim :)

0|1
    0|0
    • Milliyetçilikten ziyade dini olarak eleştiri olabilir diye düşündüm. Şarkı bir hristiyan cemiyetinin Yaradana ve Hz İsa'ya seslendikleri bir şarkı. Bir nevi bizim ilahilerimiz gibi. Ama tarzı çok farklı. Daha modern. Ben sevdim bir müslüman olarak. Müzik zaten çok güzel bir olgu, iki güzellik bir arada. İyi olmuş.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok güzelmiş. Güftede sıkıntı yok bence.

0|1
    0|0
    • Sen güzel diyorsan güzeldir o vakit. İyi dinlemeler.

• Evet şarkının tarzı güzel. Ben ingilizce bilmiyorum ama buna nazaran ingilzice, ispanyolca, almanca vs dinlerim. Çevirilerini okuyorum sonuçta. Bu şarkının çevirisini okumadan önce dinlerdim belki, ama bildikten sonra içeriği beni rahatsız edeceği için şarkıda olan ahengin, ritimin bana hissettirdiklerinin bir önemi kalmıyor. Baştan kaybetmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...