Kitap önerileriniz var mi acaba?

Fantastik olsun zar adam olasiliksiz empati gibi o tarzlarda varsa lutfen tacsiye edin okuyacak kitabim yok

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Orhan pamuk-cevdet bey ve ogulları:Üç nesil romanı. kalın ama hiç of ne zaman bitcek demedim. çok çok güzeldi. ayrıntılar yerinde, dönemlerle ilgili bilgiler iyi yedirilmiş.

chuck palahniuk - choke (tıkanma): oha süper kitap mı süper oha kitap mı desem bilemedim. ben çok beğenmiştim. tıbbı bitiren bir çocuk var, pipisi var, annesi var, bir de arkadaşı var. olaylar pipi etrafındaymış gibi. hayır değil.

barış uygur - feriköy mezarlığı'nda randevu: keyifli bir polisiye. bir oturuşta bitenlerden.

patrick süskind - das parfum (koku): baya oldu bunu okuyalı. filmi de on numara kendisi de. doğuştan burunlu bir çocuk var, kokulara karşı çok duyarlı. olmaz canım bu kadar da şeyler oluyo. kaliteli.

alper canıgüz - oğullar ve rencide ruhlar: ana karakteri 5 yaşında bir çocuk. sevimli de kerata. polisiye olması da süper. kesin okunmalı.

f. scott fitzgerald - the great gatsby (muhteşem gatsby): baya oldu okuyalı. filmi de çıkmış izlemedim. parlak, şatafatlı şeyler geliyo gözümün önüne. akıcı da, okunmalı.

charles baudelaire - le spleen de paris (paris sıkıntısı): düz yazı şiirlerden oluşan bir kitap. güzel şeyler var.

okumanızı tavsiye ederim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...