Cem Yılmaz'ın Pek Yakında filmini beğendiniz mi? Eleştirileriniz nelerdir?

Bir çok kişi filmi beğenmediğini yazmış farklı forumlarda. Güldürü öğelerinin oldukça az olmasından şikayet ediliyor genel olarak. Fakat Cem Yılmaz ''Ben sizi kahkahalar eşliğinde güldüreceğim.'' demiyor bu film için. Cem Yılmaz her ne kadar komedyen olsa da aynı zamanda bir senarist. Yani sanatsal içerikli filmler de yazıyor kendisi. Benzer filmler olarak Hokkabaz ve Herşey Çok Güzel Olacak örnek alınabilir. Stand-up'ları ile filmlerini birbirine karıştırmamak gerek.

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• İzlediğimde oldukça beğendiğim bir filmdi.

İnsanların bu filmi beğenmeyip acımasızca eleştirmesini anlamıyorum. Yani tabi ki herkes her şeyi beğenecek diye bir kaide yok. Fakat insanlarda şöyle bir algı mevcut;bir oyuncu hep kötü kadını/adamı canlandırıyor diye yine hep bu tarz rollerde oynasın ya da bir oyuncu hep komedi ağırlıklı yapımlarda rol aldı diye yine illaki komik adam/kadın tiplemesiyle karşımıza çıksın gibi.

Evet Cem Yılmaz bu zamana kadar hep bizi güldüren filmlerde rol aldı ama bu demek olmuyor ki ''Pek Yakında'' gibi bir film yapamaz. Adam dram-komedi karışık güzel bir film yapmış ve olmuş da. Ama bazı insanlar karşılarında Cem Yılmaz'ın alışılageldik çizgisinde bir filmle karşılaşmayınca ''Hiç komik değildi, paramız boşa gitti... '' gibisinden yorumlarda bulunurlar tabi. Yani onlarda kendilerince haklı olabilirler, kendilerini gülmeye hazır ederek gelmişlerdir ve beklediklerini bulamayarak sinema salonlarından çıkmışlardır, olabilir... Ama bu filmin kalitesiz ve kötü olduğu anlamına gelmemelidir.

Filmde eleştirebileceğim birkaç husus var, onlarda oldukça fazla olan ürün yerleştirmeleri ve filmin sonu.
    Hala filmi izlememiş arkadaşlar var ise izlemelerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Görüşün çok doğru, aynen katılıyorum. İnsanlar cem yılmazı komedyen kimliği dışında görmekten hoşlanmıyorlar sanırım bu yüzden film başarısız bulunmuş. Halbuki sıcak bir senaryoydu ben beğenerek izledim.

1|1
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • çok daha iyisi olabilirdi, biraz pohpohlanan bir film oldu

0|2
    0|0
  • Komedi filmi sevmiyorum ne yazık..

0|0
    0|0
  • İlla her saniyesinde güldürecek diye birşey yok çok anlamlı filmdi ve çokta eğlendik. İlk başta alışamıyorsun ama on dakka sonra kaptırıyorsun kendini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • komedi die gidersen umdugunu bulamazsin sanatsal diyemem ama yakin diyebilirm birde olayin sonunu merakla bekliyorsn ama kisa ya da yarim kaliyor sanki kesilmis gibi.. ben acikcasi komedi olarak gitmistim

0|0
    0|0
  • Bel altı espriler yapıp insanları güldürmeye çalışanları komik bulmuyorum..

0|1
    0|0
    • Cem Yılmaz bu filmde bel altı espriler mi yapıyordu? Bir de bu film komedi filmi miydi sizce?

• O halde yorumunuz sorumla alakasız olmuş. Zira sorum Cem Yılmaz'ın komedyenliğiyle ilgili değil, filmi üzerineydi.

• Begenmedim

0|0
    0|1
  • Hic begenmedim. Gora buna bin basardi bence.

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz ı da sevmem filminide sevmedimm..

0|0
    0|0
  • İzledigim en koyu filmiydi...

0|0
    0|0
  • ben hiç beğendim. çok sıkıldık sevgilimle filmdeyken

0|0
    0|0
  • Bir Gora olamazdı tabiki ama ben çok beğendim

0|0
    0|0
  • Sevgilimle izledik gülmekten öldük ince espriler var kanka gülemeyenler anlayamayanlar takma :D

0|0
    0|0
  • güzeldi ben begendim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Filme büyük beklentiyle gidilirse beğenilmeyecek bir film. Açıkcası sonunda ne olacağını filmin ortalarında çok rahat kestirilebiliyor, o yüzden çok heyecan verici sayılmaz. Başka birşey olur ümidiyle izleyip de onunda ilk akla gelen şey olunca hayaller yıkılıyor tabi. Her şey çok gücel olacak, hokkabaz ya da Av mevsimi ile karşılaştırılırsa iyi bir film diyemem.

0|0
    0|0
  • Bence güzeldi. Komedi filminden çok olay örgüsü vardı zaten. Kahkaha atmamıza neden olacak espriler tabiikide vardı ama daha çok dram gibi yapılmıştı film.

0|0
    0|0
  • Cem yılmazın diğer filmlerine nazaran izlenilebilir bir film. Saçma sapan komedi unsurları sokulmamış. Dram gibi, fena değil.

0|0
    0|0
  • cem yılmazın talk showlarının hastasıyım ama filmlerini hiç beğenmiyorum. film konusunda şahan gökbakar daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Beklenen olmadı.

0|0
    0|0
  • soru iyi bağlanmamış, film bir türlü kopmuyor...
    güldürü ince esprilerde...
    birçok filme göre güzel bence
    '' istese yürüyebilir yani '' repliği çok hoştu bence

0|0
    0|0
  • Cok basit... klasik türk filmi denilecek turlerden...

0|0
    0|0
  • Filmin kurgusu güzel aslında ama cem yılmaz gibi birisi için basit bir film olmuş o adama komik sahneler yakışıyor

0|0
    0|0
  • ben gitmedim

0|0
    0|0
  • ilk başı kötü sonraları iyiydi bence karışık bir senaryo olmuş yani bir akışı yoktu ama

0|0
    0|0
  • cmylmz yaparda begenılmezmı

0|0
    0|0
  • Aynen oyle hos film idare eder guzel sayilir

0|0
    0|0
  • John wick ki izleyin izledim Su anda bir kopek sahibiyim

0|0
    0|0
  • ya cem abi başrolden kesti filmleri ciddi rollere giriyor çok saçma

0|0
    0|0
  • Zeka var mı zeka?
    Boşver güldürüyü.
    Zekadan haber ver

0|0
    0|0
  • Suna sanatsal demeyin allah askina, gidin ken loach izleyin.

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel hem komedi hem ne diyim güzel :))

0|0
    0|0
  • daha ızlemedım

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmiyorum. Boşuna bilete para vermiş olursunuz. Komedi stili diğer filmleriyle aynı.

0|0
    0|0
  • güzel deildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...