İngilizceyi ne kadar biliyorsunuz?

kendinizi idare edecek ya da ifade edecek kadarmı
yoksa gayet akıcı ve güzelmi konuşuyorsunuz

0|0
37|119

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 118

• boobs, ass bir de tits var ama emin değilim

4|3
    0|0
  • Aksanıma herzaman güvenirim ingilizcemde ufak tefek açıkların haricinde oldukça iyidir sanırım norveç ve isviçredeki birkaç arkadaşımla "ımm ahh neydi o" gibilerden arasıra yaşanması durumunda çok fazla anlaşmazlık çıkmamıştı ve eğlenceli dialoglar kurduğumu hatırlıyorum. =) Dil bilmek güzeldir hafiften rusça, japonca, çince, hintçe ve italyancam var çok saymış olsamda sadece az bildiğim ek diller kategorisi bunlar, ancak aksanlar hariç efenim onda doğal yeteneğim olduğunda birçok insan hemfikir. =)

0|0
    0|0
  • Resmi dili İngilizce olan ülkelerde sözlük, google translate veya başka türlü yardım almaksızın espri (ler) yapacak, temel ihtiyaçlarımı (yemek, içmek, seks, duygularımı ifade, fikirlerimi düşüncelerimi aktararmak vs.) karşılayacak, güncel veya güncel olmayan herhangi bir konu üzerinde tartışacak, kitap okuyacak, dizi film izleyecek, ana dili İngilizce olan bir okulda ders dinleyecek ve iyi derece anlayacak kadar İngilizce biliyorum. Ancak seviyem edebiyat sınırını henüz aşmadı. Kalkıp da birisi ile İngiliz edebiyatı konuşamam. Grameri tam manası ile %100 doğru kullanırım diyemem. Yerine göre de olsa en fazla %85. Bu ömrüm boyu yeter mi? Yetmez :)

0|0
    0|0
    • Bizim Farsça hocamız yabancı bir dilde fıkra anlatıp karşındaki anlayıp gülebiliyorsa o zaman o dili öğrenmişsiniz demişti

• @cglkrc sanırım o dediğinizle eşdeğer seviyedeyim :) teşekkürler

• aclıktan olmeyecek kadar:)

0|1
    0|0
  • kendimi övmek gibi olmasın ama gayet akıcı ve anlaşılır konuşabiliyorum.. ar yu di du çekın dırist. kımon evri badi. hello. ar yuuuu rediiiiiiiiii, havar yu yes

0|1
    0|0
  • İdare edebilecek kadar. Ana dilim gibi olmasa da idare ediyorum.

0|0
    0|0
  • yabancı film izleyerek geliştirdim onlar gibi konuşabiliyorum ama çok zamanımı aldı bunu başarmak understand me :)

0|1
    0|0
    • aynn pampa bende altyazılı filim izlerken geliştirdim ister istemez :D oda karşeşim yüzünden o izliyodu bnde izleyem dedim film sardı öğrendik çok şükür evde 3 kişi bağırarak sırlarımızı söylüyoz kimse bir boktan çakmıyo :D :D :D

• hadi canım bu arada panpa ne ara olduk kız :D

• Size ne kadar lazımdı

0|0
    0|0
  • Günlük yaptığım iş, mesai arkadaşlarımla Türkçe konuşmanın dışında tamamen ingilizce proje ve teknik raporlarla geçiyor. Bir de müşterilerle ingilizce irtibat kurmaktan ibaret.

0|0
    0|0
  • Bir yabancıyla rahat rahat konuşacak kadar iyi ingilizcem var fakat ileri seviyeli resmî ingilizceden hiiiç bir şey anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • devlet daireleri gibi bişimi yoksa sokak ağzımı?

• Sokak ağzı... Devlet dairesi gibier beni zorluyor... İngilizcenin en uç kelimelerini kullanıyorlar resmen... Cümle yapıları çok farklı... Sokak ağzı çok basit... Hee bir itiraf yapayım.. İngilizce notlarım Türkçe'den daha fazlaydı...

• 0|0
    0|0
  • idare edecek kadarla cok akıcı arasındakı bıryerde

0|2
    0|0
  • İngilterede 2 farklı kişiden gayet iyi ingilizce konuştuğuma dair övgü aldım. Sanırım yeterli bir cevap olur senin için.

0|0
    0|0
  • Hazırlığa gidiyorum ama okulu hep ekiyorum.. Bu yüzden az derecede biliyorum.. Seneye english time gidicem

0|0
    0|0
  • Lesottomans gibi bir yerde staj yaparken almanın teki en son lobide işeme taklidi yaptıda tuvalete götürdüm whre is Thé toylet ? One flor down on the ride side sör :D

0|0
    0|0
  • I don' know.

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • anlama, kavrama intermediate level :) , konusma elementry seviyesinde,
    ıngılızce konusacak bırı lazım. yabancılarla konus demeyın olmuyor, arada canım sıkılınca turkce'ye donebılecegım.. :)

0|0
    0|0
  • Intermediate ından azcicik fazla

0|0
    0|0
  • Helo, ver ar yu from? Ayam from torkey... hav du yu doink.. ayam nays falan..

0|0
    0|0
  • Turkce, Flemenkce, Ingilizce iyi durumda, hayatta kalabilecek kadar da almanca ve fransizca :))
    Simdilerde rusca takintisi var :))

0|0
    0|0
    • Terçümanliktan köşeyi dönersin söyliyim :D

• Bu diller sayesinde tercumanliktan yuzlerce kat daha iyi kazanan bir is yeri sahibiyim, yine de onerin icin tesekkur ederim :))

• hayırlı işler madem sana :D

• Gayet akıcı bir sekilde konusuyorum. 4 yildir amerikada okuyorum. Internet olmasa Turkce kelime gorecegim yer yok :(

0|0
    0|0
  • may ingiliş iz pörfekt

0|0
    0|0
  • This is a book

1|1
    0|0
  • --Derdimi anlatacak kadar
    -Derdin ne
    --İngilizce bilmiyorum

cem yılmaz

0|0
    0|0
  • Baya Biliyordum Her Bütün Zamanların Takılarını Kelime Kurmayı Hepsini Biliyordum Taki Liseyi Bırakıncaya Kadar Sonra Zamanla Unuttum :(

0|0
    0|0
  • Almanca okumama rağmen İngilizcem bin basar Almancama. :)

0|0
    0|0
  • Pratik ve günlük İngilizce biliyorum :))

http://i.hizliresim.com/vo0GqO.jpg

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • U good. Your question very interested :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    88

Kızlar Ne Diyor 37

• İngilizce bilmeyen mi kaldı. Camonnnn :D

1|0
    0|0
  • kendime yetecek kadar

0|0
    0|0
  • I actually know it well but of course it is forgotten when you didn't talk. i spoke very well last year, i can speak well now but i can forgot some words :)

0|0
    0|0
  • İkisinin ortası aslında. Yaşıma göre çok iyiyim. Milletin bir kaç sene sonr öğreneceği grammari biliyorum kullanıyorum. Sadece kağıtta yapabilmek ingilizce biliyorsun anlamına gelmez. Biri san sorunca anlamalı ve etkin olarak cevap verebilmelisin ki en bunu gayet iyi yapıyorum. Bence yaşıtlarıma göre baya iyiyim ama bilemem. Çeviri işin varsa seve seve yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • Dunyanin en keyifli dili. Bu dilde okuyup yazmaya bayiliyorum

1|1
    0|0
    • Bu ülkede bu yüzden harf İnkılabi yapıldı ya zaten. ... Bu milletin çocukları Londra'yi Kâbe bilsin diye. ...

• Bak l*n ! Sana en hafif tabir..
      bak ! Sen kiblenin yerini bilen adamsan madem millete ettigin lafin nereye gidecegini bileceksin. Kabenin yerini bilir 1 kere donup oraya namaz kilmazsiniz. Gelir sagda solda artislik yaparsiniz

• idare edecek kadar biliyorum ve bununla mutluyumda inglizce okulda en sevmedigim ve en kötü dersimdi

0|0
    0|1
  • Makale Cevirisi yapabilecek kadar biliyordum ama unuttum baya

0|0
    0|0
  • I go
    You go
    We go

0|0
    0|0
  • adım soyadım falan vs o kadar :D

0|0
    0|0
  • valla rüyamda bile çinliye İngilizce bu ne eti diye sorana kadar canım çıktı... cow pig hangisi filan :DD neyse bb ben de kafa yaptı bu site :DD

0|0
    0|0
  • Daha Türkçeyi doğru düzgün konuşamayanlar var ingilizce de neymiş

0|0
    0|0
  • Akamıyor ne yazık ki... Zira unuttum...

0|0
    0|0
  • Anlıyorum ama çok iyi konuşamıyorum

0|0
    0|0
  • gayet iyi

0|0
    0|0
  • fazla değil çeviri yapacak kadar filan işte asdfghjkl

0|0
    0|0
  • Ana dilim

0|0
    0|0
  • anadıl gıbı :)

0|0
    0|0
  • Derdimi anlatabilecek kadar biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Pek bilmem. ama gayet eğlenceli bir dil ve gereken

0|0
    0|0
  • Advance seviyem ama speaking de hala sorun var tabi

0|0
    0|0
  • Gayet iyi konuşuyorum :)

0|0
    0|0
  • Derdimi anlatacak kadar, derdin ne dersen de ingilizce bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Az biliyorum ama orenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • biraz köreldi ama olsun hala iş görür sanırım.

0|0
    0|0
  • En kazık sınavlardan 55 alacak kadar.

0|0
    0|0
  • a bit :D

0|0
    0|0
  • Iyi sayilir

0|0
    0|0
  • 10\6 diyelim 😃