İstanbul'da kahvaltı yapılacak güzel bir mekan?

bir arkadaşım İzmir'den İstanbul'a ziyaretime geliyor kendisi kız. Ve İstanbul'a ilk gelişi. Beni daha önce İzmir'in türlü güzellikleriyle tanıştırdı bende simdi onu güzel bir İstanbul turuna çıkarmak istiyorum ama önce iyi bir kahvaltıyla baslayalım dedim. Önerebileceğiniz bir mekan var mı?

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'a gidip Kadıköy vapuruna binin, eline bir de simit ver, bir de çay ısmarla oooooooooohhhh kral ama işte... hava soğuk :(

2|1
    0|0
    • He Üsküdar'da kız kulesinin oraya /orada var öyle kahvaltı yapmaya yer/ ve kahvaltıdan sonra Ortaköy'de waffle yemeye de götürebilirsin.. :D Biraz Ortaköy waffle'ı yesin.. O boğaz manzarası eşliğinde..

Erkekler Ne Diyor 24

• İstanbul'u simgeleyen özel bir yer olmalı kahvaltıya gideceğiniz mekan. Hangi yakada oturduğunuzu bilmiyorum. O yüzden biraz genel anlatacağım.

İlk tercihim Mihribat Sultan Korusu olurdu. Tam kavacık'ta boğazı gören harika manzarasıyla güzel bir yerde. Kahvaltı sıradan ve alalade ama boğaz manzarası yeterli.

http://www.mihrabatkorusu.com/

Aynı düşünce ile manzara bakımından Pierre Loti'de Haliç'e bakıyor. Dediğim gibi kahvaltı süper değil ama manzara harika.

http://www.pierrelotitepesi.com/

Hem Pierre Loti hem de Mihribat Sultan fiyat bakımından biraz tuzlu olabilir.

Başka alternatiflerinizde var. Örneğin Rumelihisarının alt tarafında güzel yerler var. Aynı şekilde Galata Kulesinin etrafında yine güzel yerler mevcut.

Fiyatı düşürüp ayak üstü bir şeyler isterseniz bazı şeylerden fedakarlık etmeniz gerekir.

Hemen aklıma gelen bir de Kaymakçı Pando Usta var Beşiktaş'ta. En son taşınacaktı. Son durumu ne bilmiyorum. Nemruttur. Uyuzdur ama lezzetlidir kahvaltısı.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için emin olun bu mekanlardan birini değerlendireceğim bugün :)

• Rica ederim.
      İyi eğlenceler :)

Yardıma ne zaman ihtiyacınız olursa Doktor memnuniyetle yanıtlar.

• kız kulesinin karşısında

1|0
    0|0
  • ağakapısı. tek geçerim. manzaraya karşı süper oluyor.

ya da dolmabahçenin tam arka tarafında, denize sıfır bir kahvaltı mekanı var. orası da süper

1|0
    0|0
  • Çamlıca tepesinde yörük çadırı kücük çamlıca da o ağacın altı kalamışta ve fenerbahçede khalkedon

1|0
    0|0
  • Oba olabilir.
    Emirgan Sütiş olabilir.

1|0
    0|0
  • benide götürürseniz söylerim :)

1|0
    0|2
  • Salaş mekanlardan hoşlanırsanız Lâ Mekan Sütlüce tavsiye edilir.

1|0
    0|0
  • ortakoy mado gogledan bakabilirsin yerine

0|0
    0|0
  • Kale cafe rumeli hisarın da

1|0
    0|0
  • Rumeli hisarı sarıyer tarafları olabilir

1|0
    0|0
  • Anadolu kavaginda guzel mekanlar var ortakoy tarafini tercih et diycem ama maddiyat sorun olmasin

1|0
    0|0
  • Zeytinburnuna gel

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/JE59N5.jpg

sen böyleysen arkadaşın nasıldır kimbilir :)) size benim evimi önerebilirim :) hatta sabah sabah size gazoz ikram ederim :)))))

0|0
    0|0
  • caddebostan sahil yolunun ordaki cafeler

0|0
    0|0
  • çengelköy sahilinde boğaz ve boğazköprüsü manzaralı açık büfe kahvaltı yapabileceğin yerler var

0|0
    0|0
  • Ankarada olmazmı abla, Ben ısmarlıyom dersen en kralına götürürüm seni :D

0|0
    0|0
  • ağa kapısı iyidir

1|0
    0|0
  • on kilo memen var ver birini yesin

0|0
    1|0
  • Pier loti dilek:))

0|0
    0|0
  • Papermoon o tarz kankilerin sonu kavgaylan bittiyor

0|0
    0|0
  • bizim ev gelin.

0|0
    0|0
  • Nerede oturuyorsun taksım taraflarındaysan müthıs secenekler var tabı maddı sorunun yoksa

0|0
    0|0
  • kız kulesinin karşısına git

0|0
    0|0
  • Seninle mekan farketmeksizin her kahvaltı bana muhteşem gelir :)

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...