Hangi kurslar sizi daha çok etkiler kültürel ve sosyal anlamda? Şu ara gittiğiniz bir kurs var mı?

Dans, tiyatro, heykel, el işleri, ahşap, sanat kursları vs. kendinize en yakın hissettiğiniz alan nedir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• en yakın hissettiğim böyle masa felan yapmak ahşap ona denk gelmiyor sanırım :D benimki marangozluk da olabilir :D

0|0
    0|0
    • Illa bir kategori yapmadım aslında seninki tam anlamıyla tasarım kısmı kesinlikle üretim ve çok yaratıcı, ahşap boyamada ne ki bunun yanında pehhh :)) bende senin kafadanım:D

• biz tasarlayıp üretiriz sonra boyarız yani :D aklımızdaki plan aynımış vay be :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Tiyatroyu yapabilirim diye düşünüyorum ama hiç bir çabam olmadı :S
    AÖF dersanesine gidiyom illa bir yere gitmiyon mu diyosan :D

0|0
    0|0
    • Çabalamalısın :) yinede dersh. yapmışsın olsun :D

• Hahaaaa :)) bölümün ne buluruz bir şeyler...

• Kamu Yönetimi :S Ancak bunu bitirebilirdim heralde sözel seviyorum ben ondan seçmiştim... Şükür cayır cayır geçiyorum geçen sene 2 dönemde de onur belgesi aldım bu sene tgözüm Yüksek te ama hayırlısı :S Var mı babanın holdingi fabrikası yöneticcisi olamak istemem çöpçülükten çıkacağım oraya ;) :D

• salsaya git pişman olmassın kursun yanında bir çok dans geceleri etkinlikleri ortamları oluyo harika bir yer ve zevkli bir dans :)

0|0
    0|0
  • ahşap bir sıcak geldi nedense

0|0
    0|0
  • kuran kursu tabiki şapşik <3<3<3<33

1|0
    0|0
  • hiç gitmedim ama kemana merakım var kalabalık bir keman kursuna gitmek isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...