Evlilik sizler için ne ifade ediyor. günü0müzde boşanmalar çok artdı sizce evlilikdeki bakış acımız ne hiç kendinizi sorguladınızmı?

Benim düşüncem evliliğin hakkını verebilenler evlensin. Başta kendimiside karşı tarafıda özmemiş. Oluruz güven, sadakat, dürüst olmak, fedakâr, anlayış karşılıklı kararlar alma ve verme bunlar evlilikde olmazsa olmazlardandır. Bir örnek yeni evliyken çiftler hep ben benlerle hareket eder. Tekbaşına karar alır eşine sormayı akıl edemes ya da hala bir bekar gibi davranır. Biz olayı geç kavramını yaşarlar. Bu sebepden bana neden sormadınki tartışmalar yaşanır. 2 . evlendikden sonra 2 ay 6 tay 1 yok ya da 5 yıl geçdikden sonra aldatmalar oluyor. İsdediğin gibi yaşamayı seviyorsan evlenme o evlilikde ne kaldıki aldatma yaşandıkdan sonra ne ehemmiyet kalır saygı sevgi sadakat güven biter yani kızacası bir evliligi ayakta tutan bütün temeller biter aldatmayı bırak. Bir evlilikde aldatma söz konusu dahi olmamalı. Yalan bin doğruyu bir yalan yıkmaya yeterde artar bence ne olursa olsun ŞİDDET fikir farklılı yüzünden kimsenin kimseye el kaldırmaya hakı yok şiddet açizlikden başka bir şey deyildir bir erkek şiddet e baş vuruyorsa çözüm beçerisini gelişdirmemişdir. Kişiliksiz bir yapıya sayipdir bence eşler çok sinirliyken birbirinden bir müddet uzak kalarak her iki taraf konuşmaya hazır hissetdigi zamanı terci etseler sorun daha kolay çözüleçek ve evlilik emek ister fedakarlık ister sabır ister. Ve bir düşünün para kazanmak için emek sarf ediyorsunuz çalışmayınca o kazancı elde edemiyorsunuz bunun gibi karşılığını alınca mutlu oluyorsunuz. İşde evlilik de emek ister bir evde iki insanın fikir farklılıklar ı çok normal bunu büyütmeyip fıtratan her insanın farklı olduğunu düşünürsek vede sorunlarımısa sorunla karşılık vermek yerine sorun karşısında çözüm için yaklaşımlarımız olursa işimiz daha kolay olur. ETRAFIMISDAKİ insanları hayatımısa müdahale etmesine izin vermeyelim. Kimsenin yönetmesine ne kız ailesinin nede erkek ailesine bu fırsatı her iki çift de vermesin. Onların

Güncellemeler:
18 yaşında evlendim 9 Senemiz bitsin 10 doğru ilerliyoruz 28 yaşındayım. Eşim 36 bizim evlilikde yaşadığımız sorunların zerresini yaşamışım yani kuzura bakmada evlilik evelallah ister eşiniz tedavi göre bilirdi nebileyim birazda bekleye bilirdiniz

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik surekli seks yapacağın kadını garantiye alıp dışarda fazla mal göz çıkarmaz peşinde kosmaktir erkekler icin:))

0|0
    1|0
    • Evlenip gör gününü o zaman

• İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• Bize anlatilcak birsey birakmamissin yazdigin herseye katiliyorum ve seni bu dusuncelerinden dolayi gönülden tebrik ediyorum .

0|0
    0|0
    • Rica ederim hayat teçrübesi 18 evlenip 9 senelik evli olunca açı teçrübeler ediniyorsun.

• Aci tatli hepimizin hayati mukemmel degil evlisin hayatin bir duzenin var bunu yasamak icin can atan milyonlarca insan var.

• Aynen

• artik evlilik kelimesi ayni anlami tasimiyor devir çok farkli eskiden büyüklerimiz kirilani yapistirmaya çalisirlardi bizler ise degistirmeye

0|0
    0|0
  • Evlilsorumluluk demektir. Bir şeye bağlı yaşamak demektir. Yani aptallık demektir. Tabi 20 yaşındaki insanın düşüncesi böyle olur benim öyle

0|0
    0|0
  • babam bana söylediği bir söz evliliğin tarifi benim için oğlum bizim ailede iki kere evlenen olmadı daha ona göre evlen dedi

0|0
    0|0
  • benim için mutluluk ifade ediyor bakalm mutlu olacakmıyım evlenince daha aday bile yok ama :) senin için neyi ifade ediyor?

0|0
    0|0
  • İstyorum babası vermiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Maalesef günümüzde evlilik çocuk oyuncağı hâline geldi, insanlar ufacık bir tartışma da ağızlarına "Seni boşayacağım!" sözlerini sakız ediyorlar.

Günümüzde evlilikte tartışma olması bile çekilemez hâle gelmiştir, çok üzücü bir durum ne yazık ki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...