Sizi en etkileyen film hangisiydi? Ve neyi sizi etkiledi?

Sizi en etkileyen film hangisiydi?
Ve neyi sizi etkiledi?

0|1
42|53

En İyi Kız Görüşü

• Black 2005 yapımı hint filmi. Filmde anlatılan azim imkansiz mümkündür mesajı zaten Türkler bunu benim dünyam adı altında uyarladı

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 41

Erkekler Ne Diyor 53

• 'en' lerimi belirtmekte çok kötüyümdür ama son izlediğim filmi söyleyebilirim "mulholland drive" bir david lynch filmi. anlamak için beyninizi yakmanız overload yapmanız gerekiyor iki defa düşünmeniz gerekiyor. çok zekice freudyan döşenmiş zaman ve mantık kavramını aramamanız gereken bir film. hatta filmde yönetmen zor anlanacak bir yoldan (ki film bitince oturup düşününce farkedip kahkahalar attım) izleyiciye "adam gibi filmi izleyip anlamaya çalışın, ben entel takılıyorum david lych izliyorum zekiyim havalarına girip ukalalık yapmayın. ukalalık yaparsanız bu filmi en az iki defa daha izlemek zorunda kalacaksınız. akıllıca izlerseniz benimle beraber filmi yazmışçasına zevk alacak ve sadece bir defa daha izlemek isteyeceksiniz" diyor. adeta bizimle konuşuyor yani beyinlerimizi yaktıktan sonra.

0|0
    0|0
  • Adalet peşinde.. Sistem tarafından her yol tıkansa da kendi adaletini sağlayan bir adam. Zekice tasarımlar. Ve bunların hepsi çok sevdiği karısı ve kızı için. Kendimi adama gerçekten yakın hissettiğim ve benzer şeyleri düşündüğüm için çok etkilenmiştim.

0|0
    0|0
  • Black Swan off tam benlik bir film ya kız kuğu gölü balesinde kraliçe kuğu olarak seçiliğor kızdan hem iyi kuğu hem de kötü kuğu yu oynamasını istiyorlar kız iyi kuğuda iyi içindeki kötü kuğuyu çıkartmaya çalışırken şizofrene bağlıyor çok sanatsal bir film di kız oscar kazandı şimdi aklıma gelen bu ama daha çok var

0|0
    0|0
  • baya film var ama ilk etkilendigim schindlerin listesiydi yasim küçüktü okulda izlemistim ve insanin nasil acimasiz oldugunu orda anladim

0|1
    0|0
  • titanic ve esaretin bedeli harika filmler... arkadaşında dediği gibi jack diye seslenişi muhteşemdi. esaretin bedelindeyse müthiş sabrın göstergesi küçücük bir çekiç...

0|1
    0|0
  • kuzuların sessizliği.. konusu, işleyişi, replikleri, müzikleri falan her şeyiyle on numara bir filmdi.

0|0
    0|0
  • hachiko ile sıcak kalpler filmleri çok etkiledi. hachiko filminde bir köpeğin, sahibine, sahibi öldükten sonra bile ne kadar sadık olabileceğini anlatan ve köpeklerin duygularını incitmemek için beslememeye karar verdirten bir filmdi. sıcak kalpler filminde de aşkın/sevginin zombileri bile iyileştirebileceği tezi savunuluyor ve anlatımı çok iyi olan bir film

0|0
    0|0
  • Av Mevsimi (Cem yılmaz oynuyor)

0|1
    0|0
  • My Name is Khan, Fanaa

0|0
    0|0
  • schindlerin listesi, başlangıç, yıldızlar arası, Prometheus, dövüş kulübü, esaretin bedeli, wolverine, matrix, her çocuk özeldir...

0|0
    0|0
  • En çok etkilendiğim duygusallıkta tavan yaptığım film gözyaşlarımı tutumadığım kahkahalarımda filmim bu.

https://www.youtube.com/watch?v=r0Thg2tkF9Q

0|0
    0|0
  • hababam sınıfı serisi hiç bıkmadan izlendiği için ya da eskideki saflıklarımızı özlediğimiz için guven duygusunun çok fazla yasadığımız için o anları yaşşşattığı için olsa gerek

0|0
    0|0
  • Inception (Başlangıç)
    bilincaltlarini kontrol etmeleri.

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli ve yeşil yol ikisin de de saflık ve temizlik etkiledi beni harika yapıtlar olması da ayrı bir etkileyici yanı.

0|0
    0|0
  • Interstellar iyiydi. Yeni izledim. Etkisi o yüzden de olabilir yani

0|1
    0|0
  • My Name is Khan adlı film beni çok etkilemişti. Otistik bir gencin hayata tutunma öyküsü beni çok etkilemişti. Zaten film başından sonuna izleyen çoğu kişiyi etkiler.

0|0
    0|0
  • V For Vandetta
    batman serisi

2sininde konusu aynı

0|0
    0|0
  • kardeş sana eis lazım , soru on numara.

0|0
    0|0
  • Into The Wild (Özgürlük Yolu) tam olarak yapmak istediğim şeyi yapıyordu filmdeki adam sonu hariç :D

0|0
    0|0
  • Veda

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli Titanic..

0|1
    0|0
  • Akıl oyunları
    Profesör John nash in azimi.

0|0
    0|0
  • Fight club insanın hayata bakışını baya etkiliyor

0|0
    0|0
  • Yıldızlar arası

0|1
    0|0
  • Star Wars serisi konusu ve savaşları beni etkiledi özellikle Anakin Skywalkerin Darth Vadere dönüşmesi

0|0
    0|0
  • Rambo, sanırsam 5-6 yaşında izledim... yarasını kendi dikmesi aklımdan hiç çıkmadı :)

0|0
    0|0
  • Dağ filmi etkiledi beni gurur duydum Turklugumle

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli ve sabiri

0|0
    0|0
  • 8 MILE :)

0|0
    0|0
  • Gajini Hint filmi herkesin izlemesi gereken gerçek bir aşk ve fedakarlık filmi..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23
Yükleniyor...