Günümüzdeki sanat icraa eden kişiler , sanat eserleri ya da sanat anlayışı hakkında ne düşünüyorsunuz sanat nereye gidiyo?

iyileşiyomu kötüleşiyomu. herhangi bir dalında , müzik, şiir, roman, pop rock klasik hangisimde en uzmansanız.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim alanım edebiyat ve resim, bunun üzerinden konuşacağım. Kuşkusuz ki hepsi gelişiyor. Ama X kişisi bir esere, eğer bir eleştirmen değilse asla ve asla kötü diyemez. Sevmeyebilir ama onun iyi ya da kötü olduğunu belirlemek onun harcı ve haddi değildir benim görüşüme göre. Sonuçta ortaya koyulan şey, eğer "eserse" -ki benzersiz olacaktır- ona ve ondan önce sanatçıya, harcadığı zamana, yaşadıklarına -yaşantılar sonucu doğmaz mı eserler?- saygı duymak gerekir.
    İkinci bir konu. Bunu bir ağaca benzetebiliriz. Sürekli dalları büyüyen, sürekli su isteyen bir ağaç. O ağacın dallarını budamazsan o kadar büyük, düzensiz ve korkunç olur ki bunu önlemek için onunla vakit geçirirsin onu indirgersin. Yani kırmadan söylemeye çalışıyorum bence insanlar -sanatçılar ya da- yeteneği yoksa eğer bırakmalı bu işi. Diğerlerinden farklı olamayacaksa eğer bırakmalı bu işi. Fedakarlık yapamayacaksa eğer bırakmalı bu işi.

0|0
    0|0
    • bazi konularda haklisin ama agaclari budamamak gerek çünku sanatla ilgilenen kisinin ufku genisler sanatin icinde kendini bulur herkezin buna hakkivar ve isteyen herkez birseyler yapabilir sanat olRak bundan bisey olmaz dememek gerek

• Bununla ilgili makaleler var, okur musun rica etsem

• zanaat ne biliyorum fakar benim dediklerimin zanaat la alakası yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Sözel zeka gerektiren her alanda başarılıyım.
    Ülkemizde sanat hiçbir zaman çok iyi durumda olmadı ki kötüye gidelim. Hep iyileşmeye çabalıyoruz ama henüz çok erken :)

0|0
    0|0
    • sanat bizamanlar çok iyiydi eskilerde gittikçe kötüleşe kötüleşe berbat bir hal aldı. ama hala başarılı olanlar var

• uzmanım diyemem ama kendimce şiir yazarım beğenilirde bazıları. sanatta her geçen gün biraz daha kötüye gidiyor. nerdesin aşkım diye şarkı yapılıyo ordan anla işte sanatın durumunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...