The Walking Death?

The Walking Death izleyenler varsa görüşlerini alabilirmiyim :) herkes bahsediyo.

Güncellemeler:
Bu Tv de felan yayınlanmıyo demi İnternet üzerinden youtube vs. aracılığıyla izleniliyo :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• harika bir dizi başlarda daha güzeldi ama son sezon biraz daha zombi azınlıkta ama yinede çok sürükleyici bir dizi heycanlı baya

0|1
    0|0
  • Çok iyi bir dizi benim dünyanın sonu ile ilgili teorilerimi destekliyor o yüzden pür dikkat izliyorum tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • İlk iki sezonu izledim sadece adamlar bir filmlik konuyu nasil bu kadar bolume yayip sıkmadan devam ediyolar anlamis degilim :)

0|1
    0|0
  • Izlemeyi düşünüyorum daha :D

0|1
    0|0
  • İlk sezonları çok iyiydi. Sonra sıktı iyiyce. Özellikle 4. sezon son bölümleri kötü bence. Bu sezon da iyi başladı ama yine ilk sezonlardaki tadı alamıyorum malesef. Zamanın bolsa izle :)

0|0
    0|0
  • Güzel ama yapılan bazı hataları bilim kurgu oldugu için farkedince izleyesim gelmedi kule bombalandı dier gün kule saphasaglamdı

0|0
    0|0
  • Öncelikle ''Death'' değil, ''Dead'' olacak o. Diziye gelirsek, gayet başarılı, güzel bir dizi.. Takip ediyorum, tavsiye de ederim efem..

0|0
    0|0
  • Oha iyi hatirlattin son bolumu izleyeyim 😂dört sezondur izliyorum dört sezon daha izlerim, mükemmel.

0|0
    0|0
  • izlemeye başladığın zaman keşke daha önce izleseydim dedirten bir dizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk sezonda iyiydi ama Son iki sezon sıktı baya

0|1
    0|0
  • Zombi hakkında ne varsa sorabilirsiniz. Zombi alt kültürü ve etkinlikleri ile uğraşıyorum. Zombi apokaliptik fikirlerinizin için güzel besin kaynağıdır. Bol bol ilgi duyunuz.

0|0
    0|0
    • Zombi konulu filimler en sevdiğimdir , oyunmları felanda çok süper.

• Ankara , İstanbul veya İzmir de yaşıyorsan. Alt külütr topluluklarını takip et her sene ilkbahar veya yaz aylarında bu şehirlerde zombi makyajı yapıp dolaşıyoruz. Zombie walk etkinliği.

• hmmm takip ediyim :)

• Death? Dizi saçma saçma yerlere geldi 3. sezondan sonra soğudum maalesef :( ama tavsiye ederim spoiler verir millet dikkat et

0|0
    0|0
  • şu an 2. Sezon 10. Bölümdeyim. Ve aşırı derecede güzel bir dizi. Şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...