Yedi Güzel Adam dizisi hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim arjadaşlar? bir de niye gece yarısına kadar bekletiyorlar bunun nedenini bilen var mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• On numara beş yıldız dizi. Neden gece yayınlıyolar çunku dizi kaliteli. Zamaninda leyla ile mecnunu da boyle yaptilar sonra da izlenmiyo diye kaldırdılar. Bak yine sinirlendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• edebiyatla ilgili ve yedi güzel adam'dan öncede beyfendileri okuyan, hatta 2'si ile tanışan biriyim. dizi ciddi manada kaliteli. tabii 7 güzel adam kimdir biraz sıkıntı mesela sezai karakoç dizide hiç yok, lakin oyunculuklar insanı alıyor. özellikle cahit zarifoğlu'nu canlandıran baran akbulut... adam cidden şiir okumayı biliyormuş. ben aşk-ı memnu'da beşir de hasta bir karakterdi cahit de çabuk hastalanır diye acaba üzerine yapışır mı dedim lakin altından kalktı. mesela gerçekte zehra hoca, zehr-i aşk gibi şiirler yok dizi ilgi çeksin diye konuldu ama mevzu çok uzatıldı bu konuda.

0|0
    0|0
    • Oysa Cahit Zarifoğlu'nun asıl hayatı gelecek bölümde başlıyor. Kasım Arvasi'nin kızıyla evlilik. Ama aslında amaçları uzatmak değil bence. Mesaj vermek. Hani Aşık Veysel "Sev. Elde edersen karın olur. Elde etmezsen kara sevdalın..." sözündeki gibi. Erdem elde edeni, Cahit ise edemeyeni canlandırıyor bence.

• arvasi'lerin kızını kim oynuyor? ahaha.

• Daha oynamaya başlamadı

• Behzat gibi l&m gibi bir dizi, bilen bilir. Cok iyi

0|0
    0|0
  • Güzel bence severim izlerim bende :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir dizidir bu ya, ne kadar güel seyler anlatıyor öğretiyor ben çok geç kalmışım ama en bastan izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • iyi bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel dizi izlediğim 3 diziden biri

0|0
    0|0
  • Son yillarda adam akilli yapilan tek dizi bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...