Mutlu olduğunuz bir anı düşünmek tekrar mutlu eder mi?

Mutlu olduğunuz bir anı düşünmek

tekrar mutlu eder mi ?

geçmişe bağımlı mısınız ?

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bazen çok sıkıldığımda ya da bunaldığımda mutlu olduğum bir anıyı gözümde canlandırıyorum en azından yüzümde hafif bir tebessüm oluşuyor,bir de mutlu zamanlara duyduğum özlem...

0|1
    0|0
  • mutlu olduğum bir anımı düşünmek mutlu eder evet . duruma göre değişir ama geçmişe bağlı kalmak istemem .

0|1
    0|0
  • evet mutlu oluyorum sonra o kişinin yanımda olmadığı aklıma gelince mutluluktan çok hüzün veriyor bana :(

0|1
    0|0
  • kesinlikle.çünkü mutluluklarım değişmez benim..özeldirler bu yüzden beni mutlu ederler..defalarca yaşansada mutlu etmeye yeterler;)

0|1
    0|0
  • evet :)

0|1
    1|0
  • Geçmişe bağımlı değilim,bağlıyım.Gelecek yüzünden anımı yaşayamayan bir insanım.

Geçmiş aklıma gelmese de pek arada takılıyor insan aklına..o zaman da mutlu oluyorum.

0|1
    0|0
  • Tabiiki :)

0|1
    0|0
  • evet anılarımızı tazelemıs oluyoz sahsen benı cok mutlu eder.ne kadar cok deger verıyorlarmıs ne kadar cok sevıyorlarmıs derım.kendıme bıraz daha guvenım gelır

0|1
    0|0
  • cx geçmiş mazidir..

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • yok ya bana hüzün çöküyor eski güzel günleri düşününce. ama iyiki yaşamışım diyorum

0|1
    0|0
  • her ne kadar mutlu olsam da üzülüyorum sonra..

0|1
    0|0
  • Beni tekrar mutlu ediyor ama geçmisime bagimli degilim.

0|1
    0|0
  • mutluluk yemek mi ki ısıtıp tekrar yiyelim geçmişteki mutluluklarımla tekrar mutlu olamam hep yeni mutluluklar lazım bana..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şu hayattaki tek eğlencem

0|0
    0|0
  • Geçmişe bağımlıyımda mutlu olduğum anları düşününce mutsuzlaşıyorum o hallerden bu hallere nasıl geldim ben diye hayata küsüyorum.

1|0
    0|0
  • 1990 lı yıllar benim için çok güzeldi evet 90 lara dair şarkılar bile iyi hissettiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...