Bolywood severler film önerilerinizi bekliyorum?

Film izlemeyi seviyorum hele bide konu bolywood filmleri olmuşsa daha bir izlemek istiyorum, şimdi bana etkili güzel sürükleyici bir Bolywood filmi önerin de izliyeyim..

Güncellemeler:
Hiç mi bolywood sever yokmuş burada..!

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kuck kuck hote hai, Veer-Zaara, Dilwale dulhaniye le jhange, my name is khan, vivah, daha bir suru var ama bunlardan bir basla :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vee geldimm :D Ben sadece Shah filmlerini önericem :)
    MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Nefes Aldığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, One 2 Ka 4 :D Arasında izlediklerin var mı :) Bu arada ilgini çeksin diye Türkçelerini de yazdım :D

0|0
    0|0
  • hıc sevmem

0|0
    1|0
  • heropanti

0|0
    0|0
  • 3 idiot , ghahini, aashiqui

0|0
    0|0
  • Dishayen dizisi Filmlerden zita ve gita Benzer

0|0
    0|0
    • Ben daha çok film severim diziler bana uzak önerin için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dhoom 1-2-3 (4'ün çekimlerine başlayacaklar Shahrukh Khan ya da Salman Khan oynayabilir yeni filmde)
    Fanaa
    Ghajini
    Krrish

Bende yeni fark ettim Bolywood filmlerini :)) Şimdi bilinenlerden başladım sonra daha derinlere inecem :)

0|0
    0|0
    • Dhoom 3, Fanaa ve Gajini yi bende izledim Dhoom 1-2 ve Krrish i izliycem.
      Bolywood un derinlerine inen bir daha çıkamıyor çok güzel filmler var:)

Yükleniyor...