Kızlar mı daha zeki erkekler mi sizce arkadaşlar?

Ben kadınların daha kıvrak zekaya sahip olduklarını düşünenlerdenim. Erkekler daha hedefe dönük hareket ederken kadınlar daha çevresel yörüngeler etrafında dönerek amaçlarına ulaştıklarını düşünüyorum. Acaba sizler neler düşünüyorsunuz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• bu uzmanlar tarafından da test edilmişti sanırım ayrıca cem yılmaz bu konuyu da ele almıştı bi programında soyle dıodukı kızlar erkekler arasında zeka ve yalan söyleme becerisi erkek birşey yaptımı olsun erkektır yapar derler ama kız yaptımı azar işiticegı ıcın yada bagırma korkusyla kucuklugunden berı yalan kabılıyetlerını arttırmıslardır bu nedenle kadınların zekaları yüksek olur hep kucuklukte basladıgı ıcın bızım ustun zekalıgımız ılerleyen yaslarla tucrube ederek pekiştirdik e tabi bunun yanına şeytanlığımızda var yok deıl oda gene erkeklerın bızi kandırmaya çalıştıkları ıcın bır kalkan olarak görüyorum :D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle çok doğru.

0|0
    0|0
  • kadınlar daha duygusal oldukları için zekı olmaları

bır sey kazandırmıyor .Ha ne zaman duygusallık bıter

gaddarlaşır o zaman korkun derım :)

0|0
    0|0
  • kişisine göre değişir

ama kadınların doğasında sinsilik şeytanlık bolca bulunur

kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • zekasına hayran oldugum bzaı erkekler var

kim bu mal dediğim bazı erkekler var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Oxford Üniversitesi nöropsikoloji profesörü Barones Susan Greenfield, erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu öne sürdü.

Greenfield, bu tezini kanıtlayabilmek için insanların avcı-toplayıcı dönemini örnek gösterdi. Bu dönemde kadınlar çocuk yetiştirirken, erkekler zekalarını kullanarak avcılık yaptığı için evrim sürecinde beyinleri daha çok gelişmiş.

0|0
    1|0
  • oluşan sürecin sonunda son noktada değerlendirdiğin kız veya erkek kişinin akıllılığından çok bence aileden gelen geçmişi önemlidir anne babanın kültür seviyesi çocuğun aldığı eğitim yaşadığı çevre etkiler değerlendirme yaptığın kişinin akıl sağlığını..tabi heriyi eğitim alan süper akıllı olucak diye birşey de yok ama ...kültürlü bir aileden gelen kolejde okuyan sosyal hayatı aktif olan bir kız erkekten .bir erkek kızdan akıllıdır .

0|0
    0|0
  • Her iki cinsinde çok zekileri ve çok aptalları mevcuttur. Ama en zekileri ve en aptalları mukayese edecek olursak Erkekler önde gider iki durumda da :))

0|0
    0|0
  • iki cins de zeki sadece zekalarimizin isleyisi farkli :) kadinlarda duygusal biz de mantiksal kisimlar onde...

0|0
    0|0
  • hangisinin Q daha yüksekse o daha zekidir

0|0
    0|0
  • Valla kim daha zeki bilemem*Ben bu yasima kadar kendine aptal diyen birini gormedim

0|0
    0|0
  • Kızlar mantıklı erkekler zeki tabi görecelidir ve değişebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...