Hint yani Bollywood filmlerini nasil buluyorsunuz? İzlemesini onerdiginiz filmler neler?

Ben bu gidisle hollywoodu gececeklerine inaniyorum son zamanlarda cok kaliteli isler yapmaya basladilar. Ozellikle dram konusunda gayet basarililar. Benim gibi dram filmlerini sevmeyen adama sevdirmeyi basardilar.
İzlediklerimden ben size bir kactane oneride bulunayım. İzlemeyenler kesinlikle izlesin :)
-3 İdiot
-Ek Villain
-Fanaa
-Veer Zaara
-Jab Tak Hai Jaan
-Ghajini
-Black
-Aashiqui 2
-Rab Ne Bana Dijodi
-Barfi
-Rang De Basanti
-Kahaani
-My Name İs Khan
-Dhoom 3
-Kick
-Swades:We The Peoples
-Don 1-2

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• En iiyileri izlemişsn

0|1
    0|0
    • @blackrose9 Bu tarz onerebilecegin filmler varsa alabilirim :)

• @blackrose9 Bende tesekkur ederim. 1-2 Aylik hint filmi izleme stogumu tamamladigin icin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ammada izlemissin :)
    Bende yeni yeni izlemeye basladim.. simdiye kadar en sevdigim.. sende rabbimi gordum oldu..
    Bide gecen izlediydim bitane dram.. ama ismini unuttum.
    Kuch kuch hota hai miydi? Bilemedim simdi..

0|1
    0|0
    • @siyah-incii Ben bir arkadas vasitasiyla tanistim. Tanistim tanisali hic bir hollywood filmi ilgimi cekmiyor. :) En son izledigin filmi notlarima aliyorum. Madem Rab Ne Bana DeJodi yi begendin o zaman bunlari Jab Tak Haan Jaan , Fanaa bunlari kesin izle :)

• Bende arkadas tavsiyesiyle tanistim hint filmine :)
      Tamam vaktim oldugunda izlerim, biliyorsun saatler suruyor filmler.. tesekkur ederim tavsiyen icin :)

• @siyah-incii Evet bir oturdunmu yeri geliyor 3 saat kalkmaman lazim :) Rica ederim.

• Seb en çok hangisini beğendin?

0|1
    0|0
    • @buhranlıı Ben bu filmlerin icerisinde en cok begendigim uc film var The Viilain, Fanaa, Jab Tak Hai Jaan :) Bunlar arasinda ayrim yapamiyorum cunku ayni derece etkiyi ve duygulari yasadim :)

• Barfi ve Ghajini demeye geldiydim, lakin izlemişsin..

0|1
    0|0
    • @Hüzüname Bollywood severleri gormek guzel :) Yukardakileri kesinlikle izlemeni tavsiye ederim

• Her cocuk ozledir
    Bunu da izle 3 kere izledim çok guzeldi

0|1
    0|0
    • @sormagitsinn Tesekkur ediyorum onu Taare Zameen Par olarak listeme almistim :)

• A evet pardon görmemişim sectiklerin çok güzel filmler amir khan müthiş yapımcı. .

• @sormagitsinn Kesinlikle katiliyorum. Her konuda filmi var. Filmleride hep kaliteli ve mesaj dolu oluyor.

• saydıklarının çoğunu izledim fakat nedense hint filmleri (ve soruda geçmiyor ama kore, japon filmleri falan) hiç sevmiyorum ya o kadar film izledim her ülke belli bir türü ele almış götürüyor bence ve ülkeden çok yönetmene dikkat ediyorum ya da oyunulara falan fakat kore, hint filmlerini es geçiyorum aamir khan çok övülüyor fakat filmleri hep tek düze ghajini dediler çok övüldü geçenlerde izledim sevmediğimden hep erteledim oda ne bildiğin memento çakması gibi o filmi izleyen üstüne mementoyu izlesin beyni s*kilir yemin ediyorum.

kusura bakmayın ağzımı bozdum bir de konu dışına saptım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben sevmedim. Bana göre değil. 3 İdiot aptalca zaten. Benim adım Khan'mış. Ben bile onlardan daha güzel filmler yaparım be. Bana komedi geliyor. Ama gülmek için bile izlemem. Zaman kaybına uğradım, bir daha da Bollywood takılmam. Hoolywood dışında Güney Kore ve Hong Kong'ta çekilen filmler çok kalite oluyor.

0|1
    0|0
    • @Mises Tercih meselesi. Guneykore filmlerini ovuyorlar ama daha bakmadim :))

• Yani, o da doğrudur.

• Rang De Basanti tam bir şaheser Aamir Khan'da tam bir üstat bu adam tüm hollywood yıldızlarına taş çıkartır :D

0|1
    0|0
  • my name is khan şiddetle tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • @35wow Benimde tavsiyelerim arasinda.:))

Yükleniyor...