En sevdiğiniz dizi film veya etkisinde kaldığınız bir hikaye paylaşabilir misiniz?

En sevdiğiniz dizi film veya etkisinde kaldıgınız bir hikaye?

Varsa paylaşabilir misiniz :) <3

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir hikaye var inci'de argo bir dille yazılmış tanıdığım bir arkadaşın hikayesidir.

900 sayfaya yakın olmakla beraber arkadaş yazarken 1 ay boyunca gözümü kırpmadan her yazdığını okudum

pek duygusal sayılmam ve hayatımda hiç bir filmde cok duygulanıp aglamadım ama o herifin yazdıklarında ağladım.

uzunca bir vaktin olursa okumak için ve argo bir hikaye oldugunu bilerek. araştırıp linkini yollarım .

0|0
    0|0
    • Evet lütfen :)

• Telefondan bağlanıyorsan hata verebilir fakat ben su anda bakıyorum yolladıgım lınklere bir problem yok

• Alla alla... Evet tlfndan griorum

• Hic kuşkusuz person of interest adli yabanci bir dizi onu izledikten sonra paranoya yapmaya basladim bir takim seyleri neyse yani 3 sezonu 3 gunde bitirdim. Ve su anki sezonlari da dort gozle takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum filminden çok etkilenmistim gözümden akan yaşlara engel olamamıştım. Yabancı olarak da limit yok favorim.

0|0
    0|0
  • Breaking Bad / Mad Men

0|0
    0|0
  • Yenge ben bu internetteki seks hikayelerinden çok etkileniyorum... Hangisini paylaşsam bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
    • Senin tercihin ama paylasma

• E bir karar ver

• Hollywood un en salak filmlerinden biri idi. aslında bana çoğu salak geliyor.

• Yeter ki sen iste. . Koku ve Zindan adası cok acayip filmler etkisinde kalmamak elde degil

0|0
    0|0
  • DABBE :)
    GECENİN 3'ÜNDE EVDE TEK BAŞIMA İZLEDİM 6 SENEDİR HALEN ETKİSİNDEYİM.
    bazen içim ürperir aşağıdan zile basarım anneme anne ışığın yanında kal deyip öyle yukarı çıkarım bizim ev 8 katlı en üstte oturuyoruz :)

0|0
    0|0
  • Berserk (anime) güzeldir.

0|0
    0|0
  • Keloğlan :D

0|0
    0|0
  • I * Legend. neden bilmiyorum ama sevdim bu filmi ya.

0|0
    0|0
  • piyanist, schlinders list

0|0
    0|0
  • aşk çekimi , doğa üstü , hayvan serisi f

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Prison break (dizi) black (film)

0|0
    0|0