Resimle ilgili olanlar bakar mısınız?

Çok uzun zamam önce baktığım resimlere tekrar bakmak istiyorum ama kim yapmıştı hatırlamıyorum. Biraz anlatmaya calışacağım aklınıza gelen çizimleri atar mısınız? Sarının hakim olduğu, kırılgan zayıf hastalıklı insan çizimleri.

Güncellemeler:
Çizimler titrekti sanki insanlar eriyor gibi. Daha fazla nasıl anlatabilirim bilmiyorum
Buraya da bakın biraz :)

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Egon Schiele?

1|1
    0|0
    • www.wikiart.org/.../self-portrait-with-arm-twisting-above-head-1910

Bu çok yakın daha farklıydı sanki ama biraz daha bakayım. Teşekkürler :)

• Akademi mezunu bir genç sanatçı olduğumdan benimde tarihteki tüm ustaları hafızamda tutman gerekiyor :) Amadeo Modigliani evet büyük bir ustadır. Ancak onun dışavurumcu anlayışı Schiele ya da Edward Munch'dan çok daha farklıdır.
      Kafanıza takılan konuyla alakalı bir şey olduğunda yardımcı olmaya çalışırım saygı değer cevaprüzgardasaklı.

• :) güzel. ben de matematik öğrencisi olmama rağmen sayıları tanımla dediğinde kaçmıştım :) zaten kötü bir öğrenciyim. Ama sen kaçmıyorsun :) bir sey olursa yazarım.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• vincent van gogh SANIRIM ANLATILANLARA UYUYOR

0|0
    0|0
    • Malesef ki o değil. Sarı hakim demem yanlış oldu sanırım çizimler tamamen sarıydı.

• ünlü birimi yoksa öylesinemi?

• Ya öylesine biri olmamalı gibi geliyor ismini yazdığımda biçok resmi çıkmıştı ve hepsi anlattığım gibiydi. bir ara yine arıyodum, ünlü ressamlara bakıyordum ama bulamamıştım. Yine nerden aklıma geldiyse.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...