Korku filmleri hakkında?

Arkadaşlar Türk korku filmlerini nasıl buluyorsunuz? Şimdi kesin hep cinler hakkında diyeceksiniz ama başka korku unsuru yok ki! Zombiler vampirler hayaletler çok eskidi.
Favori Türk korkunuz ne? Dabbe cin çarpması benim favorim.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Süperler. Psikoloji ve bilinçaltı üzerine yapıyorlar çünkü insanlar korkularını orda barındırırlar ve bunu güzel ortaya çıkarıyolar korkmasamda başkalarının korktuğunu görüp istediklerine ulaştıklarında mutlu oluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cinlerin var olduğunu bildiğimiz için korkuyoruz. yabancı korku filmlerinde zombi, vampir, canavar falan var ben onlara anca gulerim :)

1|0
    0|0
  • Bütün korku filmleri sacmadir 😊

0|0
    1|0
  • Dini konuların işlendigi türk filmlerinin cogu korkunctur. Cünkü müslümanız

1|1
    0|0
    • önerin var mı? :)

• Yeni filmlere gidemedm daha ama bir cin carpmasını begenmiştim biraz. idare eder. Yenilere iyi diorlarda imkanım olmadı daha. Yani öyle üst düzey bir korku filmi yok türklerin. Cinler her yerde zaten. Korkacak birşey olcaksa her an korkmalıısn

• Siccin önereyim o zaman yenilerden.

• Dabbe tabikide karanlık bir ortamda izleyeceksin arada cin dua sınıda okudun zaman tadından yenilmez oo film'in işte o zaman

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinden ne korkarım ne gerilirim. Hafif gerildiğim film otostopçudur. Zombi dersen Amerikan yapımı olan dizi The Walking Dead derim birde bir film vardı korku değil romantik Sıcak Kalpler (zombi tarzı birşey) çok hoşuma gitmişti :))

0|0
    0|0
  • dabbe cin carpmasını severim güzel

0|0
    0|0
  • Zaten dabbe musallat olmasa; Türklerin korku flmi komedi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en iyi korku filmlerini biz yapıyoruz kabul edin:)

1|0
    0|0
  • Türklerin yaptığı korku filmlerini desteklemiyorum. İzliyorum evet. Fakat sadece psikoloji üzerine yapıyorlar. Türk milleti cinden korkar. Bunu bildikleri için böyle devam ederler. Yabancıların ustune yok. En azından farklı farklı konular.

0|0
    0|0
  • Türk korku filmlerinden tırsıyorum cinleri konu aldığı için ama yaratıklar biraz komik geliyo ve de çoğunlukla olaylar bağlantısız ilerliyo bir bütünlük olmuyo

0|0
    0|0
  • Türk korku filmlerini izlemiyorum bile. Vakit kaybı

0|0
    0|0
  • Türk korku filmlerini izlemiyorum beğenmiyorum biliyorum az çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...