Nü model çizen sanatçılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bölümümüz gereği nü model çizimleri yapıyoruz ve halkın buna bakış açısı nedir merak ediyorum.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bende çizecegim kaç ay sonra

ilk başta yadırgamıştım ama işin içine girdikçe normal geliyor.
    sapıklıktan ziyade gereklilik

kağıda dökmek için anatomiyi bilmek gerekiyor

lakin hatun vücudunu tercih ederim daha estetik çizmek için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bir insan neyi nasıl görmek isterse o şekilde görür. Bende Resim bölümündeyim ama Nü çalışmış biri sapıklık merakında değil anatomi yapısını en iyi şekilde verebilme sunumundadır. Resim ile alakası olmayan bir adam günah der, sapık der veya mankene karşı erekte espriler yapar geçer.. Resim ile uğraşan biri baktığında direk anatomi yapısını ışık gölge ten hissini oran orantıyı realist havasında inceler ama o çalışmaya emek vermiş bir adamın derdi emin olun sapıklık değil..

1|0
    0|0
  • acaba cizerken aklından neler geciyo bir erkek bir kızı cizerken ne düşünür gerci herşey beyinde biter yazmıştım bir ara beyinde olmadıktan sonra dekoltede olsa cıplak da olsa hormonlar salgılamaz neyse
    meslek derim sonucta

0|0
    0|1
  • arkadaş şimdi gereksiz desek geri kafalı olacagız iyi desek bu sefer kendimizle çelışecegiz o yüzden ben birşey demeyim

0|1
    0|0
  • çok rica edecegim ilk defa nü pzolar verecegiz biz bize işin ayrıntılarını püf noktalarını yazarmısın sakıncası yoksa

0|0
    0|0
  • Ders sonuçta. Siz çizmeseniz diğer sanatçılar çizmese bu ya da benzeri sanat eserleri oluşamaz. Sanat olmazdı, çizin gitsin yani.

0|0
    0|0
  • Her yerde sanat varken neden ciplak birisi anlamam

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum bence bir sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Nü yü görünce neler geçiyor aklından.

0|0
    0|0
  • Hep merak ederim kim kendini cizdiriyo yala

0|0
    0|0
  • Resim kursuna gitmediğim günlerdir 'nü' günleri tabi gittiğim zamanlar çoğu erkeğin hoşuna gidebilir fakat ben inancım gereği rahatsız oluyordum... Sonuç olarak bir süre sonra bıraktım. Bazı kişiler rahatsız etmek amacı ile yazarsa bir şey söyleyeyim, benden gerçekten sanatçı olmaz-mış zaten yaptığım işin diplomasını almak için gidiyordum o kursa :)) Dostlar alışverişte görsün...

0|0
    0|0
  • iyi para alıyorlarmış onlar

0|0
    0|0
  • güzel kızlar varsa bende gelirim :)

0|0
    1|0
    • Amaç güzeli görmek değil güzel çizebilmek :)

• boş ver çizimi cin ali yaparım maksat kızı görmek :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben olumlu bakıyorum açıkçası, nü sanatı da ilgimi çekiyor. "Sanat için soyun" geyiğini de yapmadan edemiciğiiim. :p

0|0
    0|0
  • Ya burada anatomi gölge diyip bizi yemeye çalışanlar olmuş. Kardeşim bakarken erekte olurken ki anatominden bahset sen.

0|0
    0|0
    • Cik yorum altina yaz boyle korkak cevap atma. Tartisabilecek kapasiten varsa ki benim yorumumu elestiriyorsun senjnle olumune tartisirim bu konuyu.. Nu calismasinda elbette ki % 100 sanat icra etmek kimsenin aklina gelmez ama bu bir nevi atolyede ki arkadaslarin arasinda ki ustunluk en iyi olmak kiyasi var hatta isim yapmak veya kendini on plana atma derdi var. Yoksa erekte olacak adamin veya bayanin en fazla 5 dk lik modeli inceleme esnasinda olursa olur onun harici bos bir tuvali oldugu gibi birakip oldugu yerde erekte olacak hali yok en azindan bilmedigin bir konu hakkinda genelleme yapman ayri bir sacmalik. Model degil tuval ustunde iscilik daha onemli

• sanat sanat içindir😊

0|0
    0|0
  • Seni Nüktümğümün kızı seni

0|0
    0|1
Yükleniyor...