Ben şimdi işe alınmışmı bulunuyorum?

Dün Bir çağrı merkezinde çalışmak üzere aracı bir firmayla görüşme yaptım bana cvmi asıl kurumla paylaşacaklarını eğer asıl firma olumlu bulursa gün içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler. bende beklemeye başladım ve sonunda akşam üstü aradılar ben 2. mülakata çağrılmak için aranıyorum sanıyordum ancak karşımdaki kadın pazartesiye kadar sigortamın başlaması için evraklarımı hazırlamam gerektiğini ve pazartesi başlayacak olan eğitimle ilgili bilgilendirmek amacıyla cuma akşamı arayacağını söyledi. Şimdi benim anlamadığım ben direk 2. mülakata girmeden işe alınmışmı oluyorum? Çünkü sağlık raporu ikametgah adresi vs. falan istediler eğer öyle değilse neden bu evrakları istediler ve acaba mülakata gircekmiyim? Hayır soruyorum çünkü üzerimde stres oluştu bir şöyle oh diyipte rahatlayamadım bende sizlerin fikirlerinizi almak istedim teşekkürler.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet işe alınmışsın, hayırlı olsun. Ama aynı zamanda çok boktan bir iştir haberin olsun. Gerçi zamanla anlıcaksın.

0|0
    0|0
    • nesi kötü? aslında şu an boşta durmamak adına giriyorum. Mesleğim ve isteğim çağrı merkezinde çalşmak değil...

• Hayırlı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...