En çok etkilendiğiniz kitaplar ve yazarlar hangileri?

Sizi en çok etkileyen yazarlar kimdir ve bu kanıya varmanızı sağlayan kitapları hangileridir? Mesela benim favori yazarım sürekli değişmekle birlikte son zamanlarda Sabahattin Ali.. :)

Güncellemeler:
Ben de çok uzun süre Rus edebiyatı okudum ama sadece Tolstoy'da takılı kaldım. Beni en çok etkileyenlerden biri o da ama onu okuduğum dönemler ondan kadar etkilemiştim ki derdimi anlatamaz, sürekli 'daha edebî' konuşma çabası içinde karakter tahlili yapmaya çalışır hale gelmiştim. bazen abartmamak gerekiyormuş bunu anladım :) veee Kazaklar'ı tavsiye ederim :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Alis Harikalar Diyarında masal kitabı olarak bilinse de yönetim kitabıdır yazan rahip o kadar zeki ki beynine hükmedemiyor.

0|0
    0|0
  • Agatha Christie nin tüm romanlarına bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Oyle aman aman sonunda nirvanaya ulastim dedigim bir kitap olmadi ama Melekler ve Seytanlar-Dan Brown romanini cok basarili buluyorum, eger filmini izlemediyseniz daha bir keyif verici olabiliyor.

0|0
    0|0
  • alexandra cavelius - leyla. kanım çekilerek okuduğum kitap.

0|0
    0|0
  • Ahmet Şerif İzgören :D

0|0
    1|0
  • Herry potter ve sırlar odası :D Ben cok koktiiiii yaragiii var oninnn yesillll buyukk kocmannn :D :D

0|0
    0|0
  • Jostein Gaarder. Sofie'nin Dünyası

0|0
    0|0
  • Yazarlardan gidelim

Ahmet Ümit
    Dan Brown
    Elif Safak
    Halit Ziya Usakligil

0|0
    0|0
  • Erdal Demirkıran, Ümit Yaşar Oğuzcan, Cemal Süreya

0|0
    0|0
  • ben de diyorum bizim ateist arkadaş neden elinden düşürmeye sabahattin ali kitabını. demek hakkaten veriyolar görünce

dostoyevski, schopenhauer

0|0
    0|0
    • Şu an Beyaz Geceler'i okuyorum:) ve Sabahattin Ali konusunda, her kesimde görmezden gelinemeyecek edebi yetenekler vardır, o da öyle.

• beyaz geceleri ben de okudum yakın zamanda güzeldi:) la martine nin raphaela diye mi ne bir kitabı vardı gerçi bir erkek gözünden yazılmış onun aşk acısını anlatıyo

Kızlar Ne Diyor 3

• dostoyeveski müthiş etkliyor beni, suç ve ceza, kumarbaz
    ayrıca oscar wide (dorian grayin portresi), yaşar kemal (ince memed), reşat nuri güntekin (çalıkuşu), John verdon () aklından bir sayı tut serisi), jane austen (gurur ve ön yargı)

0|0
    0|0
  • Ayn Rand beni bana tanımlayan kadındır...

0|0
    0|0
  • İskender PALA, gerisi yalan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...