En beğenilen yabancı film serisini arıyoruz! Fikirleri alalım... (+1)?

Mutlaka tam kafanızda ki olmayabilir sonuçta kısıtlı bir yer burası ancak aralarından en azından en beğendiğinizi seçebilirsiniz ya da sizinkiler de yorum olarak yazabilirsiniz.

Yer olsa eklemek istediğim diğer film serileri; Godfather, Batman, Sherlock Holmes, Rocky, Rambo, Cehennem Silahı, Testere.

• The Lord Of The Rings / The Hobbit
    A seç
  • Star Wars
    B seç
  • Marvel (Spider-man, Avengers, X-man vb.)
    C seç
  • Pirates of the Caribbean
    D seç
  • Back to the Future
    E seç
  • Harry Potter
    F seç
  • Matrix
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• Star Wars, LOTR ve Harry Potter arasinda secim yapmakta zorlansam da, may the force be with you!

0|1
    0|0
    • benim için önce lotr sonra sw gelse de, powerful you have become, the dark side i sense in you. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• *Harry Potter*
    Until the very end...

0|1
    0|0
  • the lord of the rings, harry poter, marvel, sherlock

0|1
    0|0
  • Hannibal lecter serisi kesinlikle red dragon, hannibal, the silence of the lambs ve hannibal rising efsanedir

0|1
    0|0
  • Harry Potter ve hızlı öfkeli

0|1
    0|0
  • Her ne kadar zaman bakımından önce Hobbit'in çekilmesi gerekse de elbette LOTR ve Hobbit :)

0|1
    0|0
  • marvel

0|1
    0|0
  • Cehennem bir adım 👍

0|0
    0|0
  • Marvel (Spider-man, Avengers, X-man vb.)

0|0
    0|0
  • The Lord Of The Rings / The Hobbit

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• the lord of the rings

0|1
    0|0
  • Benim 25 000 lik hobbit sayfam var 3yıldır hergün paylaşım yaparım yaşam tarzı oldu :)

1|1
    0|0
    • belki bu birikimle sende kendi fantastik kurgu romanını yazabilirsin. bir düşün derim. :)

• Harika bir fikir. Hem de edebiyatımıza fantastik bir kitap kazandırmış olursun. :)

• Teşekkürler güzel fikir gerçekten ama yazarlık biraz zor benim için ya cok ugras gerektirir @kiviveecilek alanımdan da cok farklı hobi olarak kalsın derim :D

• Korkunc bir film (scary movie), testere (saw), otel (hostel)..

0|1
    0|0
    • aslında evet Korkunç bir film serisi de çok başarılı özellikle 3 ve 4e çok gülüyorum :D

• ahahahaha çok iyi ya :D bu adama gülüyorsan süper ot'u türkçe dublaj olarak izle. ama tr dublaj olması önemli :)) birde korkunç bir filmin en beğendiğim tipi olan Anna Faris'in de çok güzel ve komik filmleri var onları da tavsiye ederim :D

• Numaralari karistiriyorum ama Faris'in olduklari favorimdir, en az 5 er defa izlemisimdir :D cok guzel kafa dagitiyor :) Tavsiye icin sagol hacim, musait oldugumda goz atacagim. Bu arada oy hakkimi Yildiz Savaslarina kullandim :D

Yükleniyor...