Dabbe, bir cin vakası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Izleyenler ne durumda merak ediyorum. Ben 2 gündür tribe girdim olmayan şeyler görüyorum ve sesler duyuyorum :)

0|0
1314

En İyi Kız Görüşü

• hmm tavsiye ediyorsan gidiyim bende severim korku filmlerini :) 2yi izledim pek beğenmemiştim.

0|0
    0|0
    • Bu 2 gibi değil paranormal activity gibi amatör kamera ve güvenlik kameralarıyla çekilmiş ama paranormal den çok kaliteli konusuda gerçekten alıntı uzun lafın kısası uykusuzluğu göze alacaksan git.d

• hmm paranormalide beğenmedim hiç bi b*k olmuyodu korkutacak. bakalım gidiyim bari :)

• Onu bende beğenmemiştim bu daha kaliteli hasan karacadağ bu işi öğreniyor.d

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Derdinizin adı ne? Deli gibi izleyip korkuyorsunuz :))))

2|0
    0|0
  • cok aptalca bı serı.

0|0
    0|0
  • korku gerilim tarzı filmleri severim izlerim ama işin içinde 3 harfliler varsa asla izlemem.

0|1
    0|0
  • Bizde gülerek izledik.Ortamdan kaynaklanıyo aslında ,eğer güldüren birileri varsa yanında ,gerçeği gelse, "hoşgeldin” dersin o neşeyle :D

0|0
    0|0
  • Etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • izleyen herkes kafayı sıyırıyormuş öyle anlattılar korkuyorum izlemeye :) galiba izlemeyeceğim :))

0|0
    0|0
  • İzlemem ki en son 3 harflileri izlemiştim onda bile 1 ay kendime gelemedim:))

0|0
    0|0
    • :D:D sende bendensın :D

• ahaha aman ıstemem :)

• anlatmıyorum kızıım zaten :D sakın ol baska sorulara gec burada takılı kalma :D

• off ne tırsmıstım ya bak yıne tırstım bn yatsam ıyı olacak :/

0|0
    0|0
  • Arkana bak cin var. Bu arada cin gelince geliyorlar, eti cin cin cin.

0|1
    1|0
  • Sacmalıktan ibaret..

0|0
    0|0
  • ızzlemedım ya ızlemem gerek ama:)

0|0
    0|0
  • ben cok guldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben de şunu anlamam : Neden insanlar kendilerini korkutacak şeyleri izlerler ki ? Bana da korku filmleri genel de acayip komik geliyor. Anormal miyim diye düşünüyordum bir ara ve sonra kendimle savaş halinde olmamak için o tarz filmleri izlememeye başladım. Adam karıyı kesiyor ben kahkaha atıyorum nasıl bir psikolojiyse ? :O

0|0
    0|1
    • Bu film biraz farklı katilleri göremiyorsun bu filmde kaç tane var bilmiyoruz bile hatta kimin kimi öldürdüğü bile belli değil

• Cinler vardır fakat çok saçma bir film ayrıca o kadar merak salmayın astral boyuta

0|0
    0|0
  • puhahhahahahaha :D:DDDDDD aynen aga bende bpyle seyler ızleyıncee tırsıyom mk 3 harfıler gırınce ısın ıcınee bı urpertı oluyor ben ızlemedım sen ızlemıssın :d yeterınce acık oldu tek basıma ızlemem daha da :d

1|0
    0|0
  • tam anlamiyla igrenç bir film yapmislar sirf film yapmak icin yapmislar o filme gidecegine parani çöpe at daha iyi

0|0
    0|0
  • Sinema salonunda fragmanını izledim 2 gün uyuyamadım mk.

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik izleme öyle şyler :D

0|0
    0|0
  • hiç iplemem istedigin korku filmini getir daha 45 dk uyumaya başlarım ben nasıl insanım yaaa

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem korku filmlerini.Gitmeyi düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • ben izledim baya bir tırstım ama pek aklımda değil

0|0
    0|0
  • 3-5 senedir korkmuyordum iyi geldi korkmak

0|0
    0|0
  • beş para etmez bi seri. Tam türk korku filmi, ayrıca trip kelimesinin anlamını öğrenmeni öneririm

0|0
    0|0
    • Cevabın beş para etmez. Ben öneri istemedim sorduğum soru belli ayrıca film hakkındaki düşünceni türkleri aşağılayarak yapmak zorunda değildin o kadar ukalalık fazla birader

• Psikolojik olabilir:) Dikkatli ol ve Rabbe sığın...

0|0
    0|0
  • Yok bişy filmde in cin inanırımda film daha gerçekçi olabilirdi olmamış :(

0|0
    0|0
  • aferin , ger sen de bizi burda ver gazı. ne düşünecem düşünmemeye çalışıyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...