İnterstellar filmi için yorumlarınız neler?

Geçen haftalarda vizyona giren interstellar filmine gittiniz mi? Yorumlarınız neler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşla gittik ama bir b*k anlamadığı için bana şu ne bu ne diye sorup surdu burnumdan getirdi zehir etti filmi bana açıkçası sırf yönetmeninden dolayı gittim fakat bir kaç eksiklik vardı bence. film güzel başlıyor ve genel olarakta iyi bir film ama ya yalnız git ya da dır dır etmeyeek biriyle git :D bir de nolan o kadar şahane filmler yapıyor ki illa sonunda şaşırtıyor fakat bu filmde daha çok şaşırmayı beklerdim yani film 3 saat fakat bir kaç kısmı kesip onun yerine filme başka sahneler eklenebilirdi bence yani spoiler vermek istemiyorum şöyle söyleyeyim bir olayın çok çabuk farkına varılıyor bir durun az bir ipucu toplayın değil mi yani o kısımlar çok aceleye gelmiş sanki yaa film çok uzuyor biz direk olayı bağlayalım demişler gibi, bir tık lynch tarzı da sezmedim değil.
    güzel bir bilim kurgu fakat altyazıları kaçırmamaya çalışın.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler çok açıklayıcıydı :)
      Hafta sonu hiç dırdır etmeyen birisiyle gideceğim :)

• aslında vıcık vıcık aşk yok filmde o konuda batırmamışlar fakat şöyle söyleyeyim bir günümüzdeki bir bayan gençliğini anlatıyor fakat gençlik kısmı çok geri planda yani günümü kısmı için çok zaman ayrılmış ve uzatılmış o kısımlar.
      filme gittin mi bu arada? beğendin mi?

• Gittim çok güzeldi. teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• son zamanlarda izlediğim en güzel film, belki de şu zamana kadar izlediğim en iyi bilimkurgu filmidir

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama giden arkadaşlarım cok beğenmiş ve imdb de de cok iyi bir puana sahip Oscar kesin alır

0|0
    0|1
  • Gitmedim ama çevremdeki yorumlara dayanarak internete düşünce hemen indireceğim..

0|0
    0|0
  • Vakit ayrılabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...