Amerika'da izlenilen canlı programları nasıl izleyebilirim?

sevdiğim ünlüler kim bilir hangi programlara katılıyor ama ben hiç birini izleyemiyorum. nasıl bulup canlı olarak izleyebilirim ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• e2 kanalını izle bir sürü talk show cıkıyor.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• herkes demiş ben de diyeyim cnbc ve e2 arkadaşım:) seyirciye güveniyosan bu seçeneği işaretle:) link yine de baba yüreği dayanmadı işte:)

1|0
    0|0
  • Amerika'ya git?

0|0
    1|0
  • ReadonTV > link

yüzlerce kanalı izleyebilirsin...

0|0
    0|0
  • canlı izleyebilrsin

0|0
    1|0
  • Uydu yöntemiyle Türkiye'den izleyemezsin bu kanalları. Çünkü onların uydularını buradan hiç bir çanak görmez. Ama internetten izleyebilirsin izle.

0|0
    0|0
    • :)) cahil arkadaşım... Hotbird fransız uydusudur. İçerisinde italyanca arapça fransızca kanallar bulunmaktadır. :)) Hotbird'e Amerika'nın dedi adam ya :)) hahahha

• amerıkan tv sını ızlemek ıstıyorsan onların recıever ı farklı kocaman eskı vıdeo oynatıcılar gıbı ondan taktırman gerekıyor halıyle recıever a ayrıyeten bır tanede uydu. turkıyedekı uydu alıcılarla bu mumkun değıl

0|0
    0|0
    • amerika ve türkiye dünyanın ters noktalarında olduğu için türkiyedeki çanaklar ile amerikan uyduları izlenmez diye biliyorum

• internet aracılığıyla

0|0
    0|0
    • eee işte onu nasıl yapıcam...

• Google aracılığıyla kanalın ve yayının adını ara dene veya canlı uydu yayını veren kanallardan bağlanmayı dene vs vs

• internetten izleyebilirsin. usa news tv yaz

0|0
    0|0
  • e2 de gece 12-4 arası oluyor ama canlı değil

0|0
    0|0
  • e2

0|0
    0|0
  • hangi kanalda izlendiğini biliyrsan yardımcı olabilirm

0|0
    0|0
  • e2 de cnbc-e de ordaki popüler talk showların tekrarları var..izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canlı olarak izleyemesen de cnbc-e ve e2'de yayınlanınca izleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • ya ondan ben de şikayetçiyim.bizim uydu sistemi motorlu avrupa uydularını çekiyo ama hangisi hangi kanalda onu da bilmiyorum ki :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...