Sizce en yaygın burç hangisi?

Sizce insanlar arasında en çok rastlanan en yaygın burç hangisi? Ben aslan olduğunu düşünüyorum

• Aslan
    24% (5)29% (4)26% (9)Oy Ver
  • İkizler
    10% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
  • Terazi
    14% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • Akrep
    5% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Kova
    0% (0)14% (2)6% (2)Oy Ver
  • Yengeç
    19% (4)21% (3)20% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    28% (6)22% (3)24% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada benim burcum yengeç. Aslan olduğum için aslan için en yaygın burç dedim diye düşünenler olabilir diye yazdım.

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslında herkes kendi burcuna uygun anlaşabildiği kişilerle karşılaşır. O yüzden değişir, ama bence terazi ve koç

0|0
    0|0
  • yengec =) cunku benım burcum =) =)

0|0
    0|0
  • Boğayım, valla karşıma hep kovalar boğalar çıkıyor ama oğlaklar yaygınmış :S

0|0
    0|0
  • Yapilan arastirmalara göre bogaymis

0|0
    0|0
  • Başak hani nerde nerdeee? :o

0|0
    0|0
  • Boğa

0|0
    0|0
  • Ikizleri cok duyuyorum. :D

0|0
    0|0
  • En çok doğum ağustosta olduğu için aslan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kova çok var

0|0
    0|0
  • Hello G@ger, @kelaynak was here.

Bence ikizler yaygın.

0|0
    0|0
    • ooo s. a kardeşim it's nice to see you here. takibe almışsın beni bende seni takip etmeye başladım :) bu arada profil fotoğrafındaki sen misin merak ettim :)

• Bana da öyle geliyor ki bu ikizler burcunda hakikaten bir arıza var. Karakteristik olarak bir dengesizlik sözkonusu.

• hah ha valla bilemeyeceğim abi senin burcun sen daha iyi bilirsin o yüzden ama ikizler burcu çift karakterli bir öyle bir böyle diye okumuştum zaten o yüzden adı ikizlerdir.

• En yaygini degil de en nadiri benim burc. Yay. 30 yasindayim, bugune dek 2 kisi tanidim yuzlerce arkadaştan

1|0
    0|0
    • aynen en nadiri yay sanırım. millet sonbahar da çok çocuk doğurmak istemiyor sanırım. tam da içiinde bulunduğumuz zamanlar doğanlar yay oluyor. yanlış bilmiyorsam

• Evet en az yay burcu. Kendim yayim ordan biliyorum cevremde cok az yay var

• Bizim erkekler Mart ayını kedilere özel sandığından olsa gerek :)

• En az olan ve havalı burc ki benimde de burcum z<<<<<<<<<333333333
    Akrep

0|0
    0|0
  • İlkokuldan üniversiteye kadar genel bir arkadaş çevremi gözden geçirdiğimde en çok çıkan burç Yengeç oldu.. Buna ek olarak annem ablam, ablamın eşi ve babam dördü de yengeç burcu bir ben teraziyim :)

0|0
    0|0
  • Bence eşit bir dağılım olmustur

0|0
    0|0
  • Başak bence

0|0
    0|0
  • aslan :)

0|0
    0|0
  • bence aslan çoğu kişide görüyorum ama ben yay 'ım nadir bulabiliyorum aynı burcumdan.

0|0
    0|0
  • Kızlar öküz der bence keşke şıklara yerleştirseydin kardeşim

0|0
    0|0
    • hah ha aynen yerleştirseydim 1. liği alırdı sanırım en azından bayan oyları düzeyinde öküz seçeneği :p

Yükleniyor...