Kitaba para verenlerden misiniz?

Yani kitap bizim neyimizi kitap mı bizi kırtaracak ne o na para veriyosun
Diye düşünen insanlar haklı mı sizce?

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• 3|0
    0|0
  • Kitaba elbiseyi ve eğlenceye harcanan paranın hesabı yapılmaz Tüyap kitap fuarı alınan kitaplar
    http://i.hizliresim.com/2QL0p2.png

1|0
    0|0
    • Uyduruk kitaplar almissin iste biyle uyduruk kitaplara verilen paraya acirim

• Onlara uydurup kitap degil, zevk denir. Senin icin kaliteli kitap aysegul pikniktr, cin ali maceralari herhalde?

• Tek tek gidelim abim deniz kitabı mesela deniz gezmisin yaşamı ve idamini canlı kaynaktan anlatan en doğru şekilde anlatan kitap diğer kitap Güzin dinonun Abidin Dino ile mektupları tarihin büyük aşklarından birinin en doğal kanıtları mesela sharlock Holmes klasikleri toplu taşıma da okumak için zihni fazla yormadan ancak analitik düşünmeye sevk eden kitaplar bu kitaplara uydurma diyemezsin bunlar benim kişisel zevkim ayrıca eğer gerçek bir okuyucu olsaydın insanların zevklerin saygı duymayi öğrenmiş olurdun ve cin ali oku vs diye kendince alay etmeye kalkmazdin benimle önce saygı duymayi öğrenebilmek için bolca kitap oku sonra gel kitaplar konusunda tartışalım eğer halen ben çok okuyorum diyorsan sen bugüne kadar boş okumuşsun çünkü daha insanlara saygı duymayi ogrenememişsin yazık çok yazık

• Acayip para verdim ya geçmişe dönüp bakarsam. Ama doğrusu pişman değilim. Şöyle de bir takıntı var okuduğum her kitabın yanına notlar alırım. Bu nedenle kitap yalnızca bana ait olmalı

1|0
    0|0
  • Gerekirse kitapta alırım ama genel olarak internet üzerinden Epub ve Pdf kullanıyorum :)

0|0
    0|0
  • evet.. özellikle yakın siyasi tarihi yakından araştıran birisiyim. sol görüşlüyüm ama sağ görüşün de fikirlerini merak ettim ve 800 liralık iki görüşünde ağırlık olduğu kitap seti aldım..

0|0
    0|0
  • kitap apayrı bir zevk.. günde içtiği bir paket sigaraya verdiği paraya acımayanlar kitaba mı acıyor :) kitap bizi kurtarmazda ne kurtarır?

0|0
    0|0
  • çoğu zman millet gitsede şu kitabı bitirsem diye tırnaklarımı yerim ki 5tl 10tl kitap fiyatları çk kadar şeye 100tl yakan biri olarak azbile harcıyoruz kitab bitmeden filmi çıkıyo bende ona kuruluyorum (grinin 50 tonu)

0|0
    0|0
  • evet. yalnız kitap fiyatlarının zamanla bir ev kirası boyutuna çıkacağına inanıyorum. bir kitabı korsanından almam kitaplarım benim için değerlidir ama 20-30 liraya varıyo bazen fiyatlar çok fazla gibi sanki

0|0
    0|0
    • Korsan alirim once

• @Sibumi61 yok kendim müzik işleriyle uğraşıyorum ben kendi yaptıklarımın korsan dinlenmesini istemezdim emek var ortada bir. toprağım olucaksın bide yav hiç yakıştımı sana korsan alırım diye girmek :)

• Ne diyim ya kitapta once korsani varsa once korsani alirim bazi yazarlar ozellikle korsani basilsin istiyorlar

• Kitap ve dergilere harcadığım paranın haddi hesabı yok çok da irdelemiyorum aslında en zevkli hobilerimden biri. Askere giderken bile dergiye abone olup gitmiştim, eve gelsinde döndüğümde topluca okurum diye. :)

0|0
    0|0
  • onlar maddeye önem veren insanlar..
    maddeye önem veren insanlar her şeyde şekilsellik ararlar..
    kitap,
    onunla iyi dostluklar kurabilirsen, yalnızlığını alır..
    ama kitabı para olarak görürsen , sana sıkıntıdan başka bir şey vermez..

0|0
    0|0
  • Çok nadir para veririm , genelde internetten indirim ,

0|0
    0|0
  • Hayır kitap okumuyorum (: (: (:

0|0
    0|0
  • paraya kitap verenlerdenm D

0|0
    0|0
  • Korsan alırım

0|0
    0|0
  • Kitap okumamayı savunan birinin fikrine itibar etmem.. Kitaplar bizi kurtarır..

0|0
    0|0
  • Ben 25 tl ye aldm ilk defa. Pisman degilim

0|0
    0|0
  • Tabiiki hayır.. dolabım kitaplarla dolu 200 Tlye almıslıqım var bir kitabı. İnternetten bile kitap indiriyorum.

0|0
    0|0
  • valla ne söyliyim ne zaman yeni bir roman almaya gitsem çocuk gibi mutlu olurum :)

0|0
    0|0
  • Aldigim kitap iyi olursa para harcamak neden kotu olsu ki..

0|1
    0|0
  • ÖdünÇalanlardanım 😃

0|0
    1|0
  • Epub kitap okudugumuz için para falan vermiyoruz :D

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir kitap olduktan sonra parası hiç önemli değil...

0|0
    0|0
  • tabiki haksız her aylık kitabımı alır okurum.

0|0
    0|0
  • ansiklopediyle dövmek lazım öylesini

0|0
    0|0
  • Haftasonu 9 adet kitap alıcam ve sadece 60 tl. Böyle güzellik olur mu? Olur. :)

0|0
    0|0
  • Tek kurusuma kadar kitaba para vrrmem gerekiyor

0|0
    0|0
  • Açıkçası bilim kurgu kitapları iyi verilebilir oluyor

0|0
    0|0
  • Değiller

0|0
    0|0
  • Tayyip felsefesi... Neyse ağzımı bozmayayım.

0|0
    0|0
  • Hayır servet harciyorum:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• Kitaplar olmasa yaşayamazdım herhalde. Elbise almaya gider kitap alır gelirim. Makyaj malzemesine para harcarken cimri kitaba gelince cömertim.

0|1
    0|0
  • Yok artik! Kitaplar candir, sadece kokusuna bile bir ton para dokebilirim. Oyle dusunen insanlar cahilin onde gideni. Daha cok sey soylerdim de.. Kitap dusmani olan bir zihniyetten ne beklersin ki? Ayrica kitap okuyorum surekli diyenlere kustahca yorum atman buyuk bir saygisizlik. Turbanli olup, kulturlu olan insanlarda taniyorum ben. Turbanli olmak; kulturlu olmamak, kitap okumayi sevmemek degildir. Ama senin beynini yemis. Haberin olsun. Sorun da bir o kadar sacma. Sonra diyorlar bu ulke neden gelismiyor? Sizin gibiler yuzunden gelismiyor iste.

0|0
    0|0
  • Yarısı haklı yarısı değil. Haklı olan kesim kütüphaneden de olsa kitap okur.

Haksız olan kesimin de çoğu maldir hayatinda atik ali'yi bile yarim yamalak okuyan mallar kiclarini koyduklari yerden kitap okumanın sacma olduğunu düşünüyorlar ondan böyleler zaten.

0|0
    0|0
  • Alırım hicte acımam. Onlar o kadar saçma, sağ sola para harcıyorlar ki kitaba para vermeye kıyamıyorlar.

0|0
    0|0
  • değiller.

0|0
    0|0
  • Haklimi sence? Yeterince okumadiklari icin iki kelimeyi yan yana getiremiyorlardir ya da belki bu sebeple receb e oy vermislerdir kimbilir.

0|0
    0|0
  • Hayatında ilkokulda okuduğu cin ali kitabından başka bir kitaba sahip olamamış insan mı söylüyor bunu?

0|0
    0|0
  • Yemem içmem kitap için para biriktirirm o şekil hastasıyım şu aralar sınavlardan dolayı biraz uzak kaldım ama bugün yine başlayacağım.

0|0
    0|0
  • Kitap alınca mutlu oluyorum ben.

0|0
    0|0
  • Tabii ki haklı değiller. Her ay kitaplara 200'e yakın para veren bir kişi olarak çok da yanlış buluyorum bu düşünceyi ve mantığı.

0|0
    0|0
  • Kitaplarını satsan zengin olursun diyen çok insan var ama ben öyle düşünmüyorum. Haksızlar.

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Para vermeye acımadığım tek şey.

0|0
    0|0
  • evet veririm

0|0
    0|0
  • Veririm cekinmem

0|0
    0|0
  • Evet. Bence haklı değiller.

0|0
    0|0
  • Haksizlar. Kitaba para veririm. Hepsi cocugum gibiler.

0|0
    0|0
  • yuh ya kim diyosa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...