Kültürlü bir kız dururken kültürsüz kızı tercih eden kültürlü (gerçi artık bundan şüphe ediyorum) erkeğe ne denilir ki?

Ne olur hemen saldırmayın... Yani bu tezin sahibi ben değilim, herkes öyle diyor.. Kız meslek yüksekokulu mezunu, facebook'ta özlü söz paylaşan ve izlemediği türk dizisi olmayan biri..
Bense kendi halinde bir kızım avrupada okuyorum, Iq seviyem yüksek (kanıtlanmış), sinema, tiyatroya giderim falan...
Adamsa gayet iyi bir üniversiteden mezun, zeki, kültürlü ama özgüvensiz biri.

Ya bu adamın derdi ne anlamadım ki cidden artık eğitim ve kültürün gönül ilişkilerinde hiç değerinin olmadığını düşünüyorum. Gidip, simone de beauvoir okumayı bırakıp, türk diziisi izleyip, facebook'ta özlü söz mü paylaşayım yani?

Güncellemeler:
Sey bir de ben bu adami severken herkes derdi "ne buluyorsun bunda, bir kendine bak bir ona.. Sen daha iyilerine laiksin" derlerdi.. Ben de onlara derdim "o farkli biri, ben onda kimsenin goremeyecegi seyleri gordum"
b*k vardi gorecek, artik depresyondayim tamamen. :(
Arkadaslar izninizle sezen aksu dinleyip aglayacagim.. Ve sanirim aglarken uyuya kalacagim, sabah international economy dersim var.. Yorgun gozlerle derse gitmeyecegim sanirim. Yani uyandigimda dertleselim olur mu? Ne olur bari siz uzerime gelmeyin. :'(

0|2
2050

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...