Şuana kadar okuyupta en beğendiğiniz kitap neydi?

şuana kadar okuyupta en beğendiğiniz kitap neydi?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında sadece bir kitabın adini vermek diğer tüm güzel kitaplara haksızlık oluyor ama bu soruyla karşılaştığımda aklıma hep dört yıl önce ağlayarak okuduğum '' Bin Muhteşem Güneş '' adli kitap aklıma geliyor. Beni derinden etkilemişti.

0|0
    0|0
    • Aslında sadece bir kitabın adini vermek diğer tüm güzel kitaplara haksızlık oluyor diye niye düşündün bunu merak ettim?

• Hem de nasıl :)

• Teşekkürler eic için :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 7

• Naside gokbudak. sidika hanim ve asil adi atiye. Kitaplarini tavsiye ederim 2 kitabini 1 haftada okudum surukleyici super kitap
    Suc ve ceza. karaduvak. kayip gul. elif gibi sevmek okumayi seviyorum ks takilmaya baslayali kitap yalan oldu valla :(

0|0
    0|0
    • naside gökbudakın kitapları tam olarak nedir aşk macera polisiye vs konu türü olarak?

• Cok buyuk ama imkansiz ask yasiyan gercek hayattan alinmis kitap naside gokbudak, in teyzesi sidika hanimin hayati mukemmel kitap okursan pisman olmazsin okadar yani :)

• Nihal Yeğinobalı-genç kızlar :)

0|0
    0|0
  • Kitapları yarısına gelince sıkılıp birakan biriyim. Kürk Mantolu Madonna yi çok beğenmistim. Hatta neden daha kalin değil yaa diye yakindigimi bile hatırliyorum.

0|0
    0|0
  • Dostoyevski - Yeraltından Notlar
    Albert Camus - Yabancı

okuduğum en sağlam kitaplardandı

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğluna ait olsun yeter

1|0
    0|0
  • ahmet ümit kavım

0|0