Takip ettiğiniz animeler var mı?

takip ettiğiniz animeler var mı ne tür animeleri izlersiniz seversiniz

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• death note'a başlamıştım ama hevesim kursagımda kaldım :( başlıcam ama bı ara tekrar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben cok izlerim. 110 bolume yakin FMa izledim. Hellsing izledim. Death note izledim. Elfen lied izledim. Basilisk izledim. One piece e basladim ilk 50 bolumu izledim. Severim yani=)

0|0
    0|0
    • güzel... yalnız one piece cok uzun ya :D

• 450den fazla sanırım ben şimdi fairy tail izliyodum bitirdim sayılır . one piece başlıcam

• Benim saydiklarimi izledin mi=)

• Cowboy Bebop, Trigun, FMA, Gantz, Umineko no naku koro ni, Fairy Tail, Bleach sevdiklerimden ilk aklıma gelenler

0|0
    0|0
  • yok yaa o ne öyle hayvanlar çiftleşiyor

0|0
    2|1
    • yanlış şey izlemişsin sen aslanım :D

• ahah öyle bişey yok anime japon yapımı olur önceden herhngi bi millet yapabiliyodu şimdi ilgi çekmedği için ve böyle amerikada felan tutulmuycağı için çıkarmayınca japonlara ait oldu

• Evet şu an Tsubasa'nın ikinci sezonunu bitirmek üzereyim resmimden de anlayacağın gibi.

0|0
    0|0
    • wakabayashi :D oyununu oynardım ben onun koş koş bitmezdi o sahalar :D

• Zevki orada zaten. Hemen saha bitse tadı kalmazdı. Bİr röveşata çekerdi Tsubasa, iki gün kaleye girmezdi de meraktan ölürdük.:) Biz böyle bir nesildik işte.

• evet ya tsubasa nın meshur rövaşatası :D

• death note,magic knight reyearth bu ikisi.

1|0
    0|0
  • Narutoyu takip ediyorum ve çok seviyorum .

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • NARUTO ,fma ve death note. Ama naruto candır.

0|0
    0|0
  • full kemal alkemist ve det not süper.

0|0
    0|0
    • :D kemal değil :D methal alchemist :D det değil death ! bak her animeye laf getir death note'ya getirme :D

• oldum olası sevemedim

0|0
    0|0
  • bir ara mtvde vardı rastladığım zaman izliyordum

0|0
    0|0
  • Tamam anlaşıldı sana çocukluğunu yaşatmamışlar :)

0|0
    2|1
    • animenin anlamını bile bilmeyen senden gelmesin bu yorum .. lütfen

• ggülmem gerek dimi şimdi bu iğrenç ''espri sayılamıycak şeye''?

• Çok saygılı biri olduğu imajı vermeye çalışan bir kız mı söylüyor bunları. link

daha önce bu soruma verdiğin cevapla ne kadar saygılı biri olduğunu gösterdin. Ne yapmaya çalışıyorsun bilmiyorum ama seni çok itici yaptığı kesin.

• anime ne yaf bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu kemal sunal şener şen falan vardı sor onları söyliyim :)))))))

0|0
    1|0
    • sordum o zaman bizim zamanımız diye bişey yok anime sen dogmadan da vardı :)

• çok şakacıyım evet

• belli oluyor SAFF

Kızlar Ne Diyor 6

• bennnnn :D L ciyim hemde death note süperdir naruto code geas daha saymadğım 10 larca animeeee

3|0
    0|0
    • adamsın :D

• stabil olmakta yarar var, zira kendini kaptırınca gerçek dünyadan koparıyo insanı

• ben burda şımarmıyım zaten 2 saniye tamam sustum şimdi laf atarlar laf attılar diye atarım adam ben masumum ayağında ben ban yerim . sustum

• standart otakuyum

anime-manga de dağları deleyim

bleach yarım kaldı, harici 12lik serileri 1 günde bitiririm

1|0
    0|0
  • shounen ai- yaoi tarzı anime ve manga severim.

0|0
    0|0
  • Naruto)))

0|0
    0|0
  • severim, ölürüm. :)

0|0
    0|0
  • Naruto<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...