Eroin kitabını okuyanlar beğendiniz mi?

eroin kitabını okuyanlar beğendiniz mi

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Okudum, okuduğumuz , gördüğümüz karakterlere bürünüyoruz bu bilinen birşey. Ve o kitap iğrenç birşey tamda uyuşturucuya meylettiriyor. Hayattan bıktın mı? At bir hap uyuş ve unut öyle mi? Yo hayır öyle değil.

0|0
    0|0
    • Sen koca kitabın O kısmına odaklanmışsın.

Zaten meyilli olduğun yer aklında kalmış.

Son sözü oku.

Livia S. 15 yaşındayken eroine başladı ve 18 yaşındayken, Hansaplatz'daki umumi helada öldü.
      Cesedinin cebinden terapi için yer istemek üzere sosyal işler dairesine yazılmış bir mektup çıktı "Bir kez daha çok rica ediyorum sizden, çünkü her geçen gün, benim hayatıma malolabilir gibi bir şey..
      Yardımınızı rica ediyorum, lütfen; yardım edin, tekrar sağlıklı, çalışmaya yetenekli bir insan olayım."

• Alice cıa nin akıl kontrolü projelerinden birisinin ismi. Alice harikalar değil düşünceler diyarında.. araştır.

• Senin saçma sdik yarışı yapmana anlam veremedim.
      Milletin fikirleri ile neyin havası bu onu da çözemedim ama jeton paraşüt olduğu kesin

Christiane adlı bir genç kızın küçük yaşta düştüğü uyuşturucu batağının annesinin ağzından yazılmış olan gerçek hayat hikayesidir bu. Türkçe'ye christiane f'in anıları altbaşlığıyla ve eroin başlığıyla çevrilip yayımlanmış bir kitap bu. hatırladığımda aklıma kireç kuyuları gelir.
      Senin gibi teşvik ettiklerini düşüncesi değil

• Yillar önce okumustum guzeldi

0|0
    0|0
  • Evet fena degil

0|0
    0|0
  • durağan bir kitap açıkçası sıkıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...