Karadenizden kimler var ya da bilgisi olanlar?

Karadeniz kışın nasıldır yayları falan tatil yapmayı düşünüyorum anca fırsat buldum tavsiye edermisiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karadenize kışın yaylara çıkamazsın yanlız :)

0|0
    0|0
    • sırf yaylaları için gitmek istiyordum zaten o zaman iptal edeyim :)

• yok kalsın ya :D

Kızlar Ne Diyor 1

• evden disari cikabilirsen yaparsin tatil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yayalalara çıkamamak eskidendi. Şimdi de var da eskisi gibi değil. Turistik olan yerlere gidilir. Mesela uzungöl gayet rahat yolu var ve turistik olduğundan açık tutuluyor. Ama tabi sonuçta yayla bir kar tipi basar bir kaç gün açılmasını beklersin belli olmaz. Turistik olmayan ve göçlerin de köye indiği yaylalara gidemessin o kesin.

0|0
    0|0
    • trabzon ve artvin düşünüyordum karagöl ve uzun göl gibi yerler ama bilemedim

• Bence çok gezemessin gider uzungölde 1 hafta kalır çevresini gezersn diye dşünüyorm. Artvinde bişe yok zaten gece hayatı dışında. Aslında varda muhtemelen ulaşım çok daha zordur trbzna göre

• Çok soguk bizim orası tatil yapman cok zor kışın.

0|0
    0|0
  • yaylaya kışın çıkmak çok saçma olur ortak yaz için yayla çok soğuk olur inan

0|0
    0|0
    • valla bilmiyorum karasız kaldım

• Samsunluyum kanka trabzon yaylaları uzungjl tam kafa dinleme yerleri artvin felan

0|0
    0|0
    • işte bende kafa dinlemek istiyorum ama yorumlara göre gitmeyeceğim gibi görünüyor

• eyvallah dostum ama karadenizi gör mutlaka tavsiye ederim

• Nasip olursa öyle ya da böyle göreceğim

• Ayder uzungöl araştır bunları netten bulursun.

0|0
    0|0
    • zaten sırf onlar için gidiyorum da gidemezsin diyorlar

• Saçmalamasınlar kaç kere gitmişler gidersin bal gibi yaz kış turizm var Ayder daha iyidir şu an hatta.

• valla bilmiyorum araştırmaya devam

Yükleniyor...