Film söyler misiniz?

Aksiyon aşk ve dram OLMASIN lütfen. Konusunu da yazarsanız sevinirim.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• çok idalıyım eniyi filmler bunlar
    E. T/Geleceğe dönüş (macera ve eniy i bilimkurgular)
    Rush/into the wild (biografi. macera)

0|0
    0|0
  • "Her çocuk özeldir!" Bir resim öğretmeninin öğrencileriyle olan ilişkisini anlatıyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Benjamin button izlemediysen tabi. Harika otesi bir film. Birde yeni bir baslangic. Ikisi de topkumsal ve cok etkileyiciler

0|0
    0|0
  • "Enemy" izlediğim en iyi filmlerden birisi. hatta bugün hakkında ödev olarak bir blog yazıcam heyecanlıyım. :)) konusu; bir adam bir gün arkadaşının tavsiyesiyle bir film izliyor. daha sonradan farkediyor ki filmde kendisi de küçük bir rolde oynuyor. ancak bundan hiç haberi yok... gerisini izlemen gerek :) ancak filmi izledikten sonra üstüne biraz okuman gerek film hakkında güzel bloglar ve incelemeler var. bitirdikten sonra okumalısın tabii ki. okuduktan sonra filmin hakkını verirsin :)

0|0
    0|0
  • baya zaman geçmiş konunun üzerinden ama savaş tanrısını tavsiye ederim ncolas gace baş rol
    (okadar silah kaçırdım beni yakalatan kardeşimin vcudundaki tek kurşun oldu)

0|0
    0|0
  • Valla Konusunu Yazamam Da :) Güzel Filmler
    Lucy - Lie, Die, Repeat - Forest Gump - Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti / Bunlardan Seç Begen Al :)

0|0
    0|0
    • Yukarıdakilerden bir kaç tanesini izledim :/ bunları beğenmedim ya

• Begenmedn Mi :)) Hangisini İzledn De Begenmedin?

• Şafak vakti , meymunlar cehennemi vs bunlar. Hem şuanki ruh halim korku gizem psikoloji ve gerilim filmi izlemek istiyor.

• geriye korku bilimkurgu kalıyor

0|0
    0|0
  • "Lucy" insan beynini daha fazla kullanabilirse hatta %100 kullanabilirse neler olacağını anlatıyor

0|0
    0|0
  • Labirent ölümcül kaçış : bilim kurgu ve gerilim süper ötesi bir Flim tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • Konusu ne?

• Gizemli bir Labirent var ve içerisinde gizemli yaratıklar olduğunu biliyorlar keşif için Labirent içine sürekli giriyorlar bence izle anlatmakla anlamazsin zaten izleyince hak verirsin

• Ikiz dünya da var bilim kurgu olarak bunu da öneririm

• gece 2 treni- korku filmi (ölebilrsin korkudan :) )

0|0
    0|0
    • Konusu ne?

• trende adam binenleri doğruyor konusu bu :D

• hmm buna benzer bir film izlemiştim :/ ilgimi çekmedi daha çok julia nın gözleri gibi piskoloji korku gizem gerilim karışımı filmler hoşuma gidiyor

• Solo ve sodomun 120 günü

0|0
    0|0
    • Nasıl peki konusu ne?

• Emin ol piyasadaki filmlerin %90'ı aynı.. Aykırı filmler en orijinalleri.

• Gerilim hattı ve julianın gözleri filmlerini izlediysen bunlara benzer bir film söyler misin?

• boyhood

0|0
    0|0
  • Boş ev kim ki duk

0|0
    0|0
  • 40 gun 40 gece konulu p*rno

0|0
    0|0
  • film... dediiiiim;) ehehehe uyuzum nolmuş?;)

0|0
    0|0
  • Geçmişten gelecege izle

0|0
    0|0
  • Tornavida Yaşar. konusu tornavidanın kadınlar üzerindeki cazibesi.

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilmeyen kaptana, hiçbir pusula yardımcı olamaz...
    Sen ne istediğini hangi tür sevdiğini anlatki, sana ne istediğini verebilelim.

0|0
    0|0
    • Yetimhane , Julia'nın gözleri , Pan'ın labirenti gibi filmler.

• Konu?

• evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya gelip, anne ve babasını hiç görmemiş bir çocuğun, sadece hislerini takip ederek annesini araması hikayesi... mutlaka izlenmeli.

• Road to Palama aç bak

0|0
    0|0
    • Konusu ne?

• Kızılderili kökenli Wolf, öldürülen annesinin intikamını alabilmek için motosikletiyle yollara düşer. Ancak adaletin bir bedeli vardır ve bu da birtakım sırların açığa çıkmasıyla ödenecektir.
      Road to Paloma, Game of Thrones'dan hatırladığımız Jason Momoa'nın ilk yönetmenlik deneyimi oldu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Boleyn kızları
    Buram buram tarih.
    Ortaçağ karanlığı ve saraydaki sapkın ilişkiler.
    Güç, güç için kadınların akıl almaz mücadelesi.

0|0
    0|0
    • İzledim ilkini. Diğerleri de şuanlık izlemek istemediğim filmler

• uyumsuz, anestezi, şüphe, ölüm hattı cellular, acil arama, hayaletli ev, hayatımın en kötü gecesi, kötü komşular, next, sokak dansı 1 2 3 4 5, :DDD bunlar geldi aklıma

0|0
    0|0
  • The Conjuring Evil Dead Sinister Insidious hepsi korku

0|1
    0|0
    • Aralarına virgül koysaydın keşke sadece korku istemiyorum ama psikoloji gizem olsun biraz da :)

• Göçebe - Ada Bilim kurgu filmleri eğer seviyorsanız beğeniceğinizden eminim :)

0|1
    0|0
    • Ada yı biliyorum süperdi ama gerilim hattı filmi julianın gözleri filmi gibi böyle korku ve psikoloji gibi o tür filmlerden söyler misin?:)

• Siyah Kuğu - psikolojik gerilim dram filmidir :)

• İzledim.

Yükleniyor...