Kore dizisi hastası olan var mı?

Abartısız en az 40 tane izlemişimdir .Bayılıyorum şu korelilere .Dün "Aggrassive Romance” ı izledim öldüm gülmekten .Sevenlere tavsiye ederim bak bunu, en komik diziydi izlediğim (: Yerlere yattım gülmekten (:

(-Playful kiss-Personal Taste-Düşlerimin Prensi-Full House -My prencess-Aggrassive Romance)

Benim favorilerim bunlar peki sizinkiler?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• şu profil resimini değiştir, midem bulandı

2|6
    1|0
  • bi süre dwd shop işlettim canım senden çook warr merk etmee ;)

0|0
    0|0
  • hiç sevemem

0|0
    0|0
    • izledin mi de sevmedin?

• öyle dizi izlemem zaten ömrümde 4 dizi izledim ezel,supernatural,the mentalist,how i met your mother dahada izlemem zannımca ma birkim asyaya açılmak istersem kore dizilerne de bakarım :)

• Hemen hemen hepsi 16 bölüm de final yapıyolar izlesende bi güne biter bi tanesi izliyceksende "Aggrassive romance”izle ;)

• diziler iyi değil ama kore sineması iyidir.

Kore' de güzel hangi Kore güzel sorarım.

0|0
    0|0
    • İlk cümlene katılıyorum son cümleni anlamadım

• ramen güzel ama orada oda yenmez baya tanımak lazım nasıl yapıyorlar yemeklerine hiç güven olmaz. bir arkdaşım gitti valiz dolusu yemekle hazır paket şokella misali yemekler )) asya ülkelerinin çoğu güzel ama yemek problem. güzel ülke vesselam.

• Ben gidiyimde aç kalırım onada razıyım :D bende bi iki üç sene sonra felan gitmek istiyorum o zamana kadar ana dilim gibi öğrenirim dillerini .şimdiden bile derdimi anlatcak kadar biliyorum (:

• şu uzak doğu setlerine ısınamadım bi türlü

0|0
    0|0
  • Kore dizilerini bilmem ama profil resmine hasta olduğumu söyleyebilirim))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...