İstanbul kart başka şehirlerde geçiyor mu?

İstanbul kart başka şehirlerde geçiyor mu? Misal İzmir Ankara konya, Geçmiyorsa başka bir şehire gittiğinizde otobüslerde, taşıtlarda vs ne kullanıyorsunuz? Oranın kartını mı gidip alıyorsunuz hemen iki gün için?

Güncellemeler:
Bu sistem çok saçma değil mi? İki üç günlük bir yere gideceksin ve gidip kart mı alacaksın?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben bursadan izmire gittim benm kartım geçmemişti bende yeni kart aldım mecburen bide bursada karta bukart diyorlar izmirde kentkart isim bile farkli :)

0|0
    0|0
  • kartını almana gerek yok otobüse bin birine kartınızı kullanabilirmiyim de kullan ne kadar düşerse ona göre parasınıda ver

0|0
    0|0
  • Bir yere gittinmi eger uzun sure kalmicaksan tek kullanimlik kartlardan al uzun sure kalirsan cikarttirirsin :)

0|0
    0|0
  • yağlarsan geçer

0|0
    0|0
  • Tek kullanımlık kartlar da var.

0|0
    0|0
  • Geçmiyor kanka geçse bende abone var tüm türkiyeyi gezerim :)

0|0
    0|0
  • hayır geçmiyor kocaelin de kent kart var mesla her şehrin ayrı ayrı...

0|0
    0|0
  • her sehir farkli türkiyede toplu tasima kurallari farkli taksilerin taksimetreside farkli

0|0
    0|0
  • Geçmiyor ben Bursa da denemiştim bütün otobüs bana bakıordu :)

0|0
    0|0
  • Adı üstünde İstanbul kart :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İzmir'de kentkart var. 5-10 lira gibi bir ücrete alıp içine istediğin miktarda para yükletip kullanabiliyorsun. Ayrıca 3-5 binişlik biletler var. Onları 5 binişten sonra çöpe atıyorsun. Ankara'da da EGO kart var sürekli atıp, yenisini alıyorsun. Dolum yapılamıyor

0|0
    0|0
  • Ismi ustunde İstanbul kart..
    Baska sehirlerde de 1-2 gun icin kart almazsin da bilet alirsin para verirsin vs

0|0
    0|0
  • tabi evrensel

0|1
    0|0
  • Geçmiyor tabiki her şehrin kendi otobüs kartı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...