En baba katil Dexter hakkındaki düşünceleriniz?

Bence Dexter süper bir dizi 6. sezonu bekliyorum izleyen var mı bence çok güzel bir dizi?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• popüler kültür bize seri bir katili bile sevdire biliyor bende seviyorum bu adamı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ii bir dizi ama bir zaman sonra sıktı artık takip etmiyorum

0|0
    1|0
  • Her ne kadar milleti keserek yapsa da, kendi çelişkilerini, problemlerini kendi başına çözmeye çalışması beni bu diziye çeken şey. Kendimi buluyorum Dexter'da. :)

1|0
    0|0
  • bayilirim dexter a :D dizilerden 3 favori karakterim dr who, dr house ve dexter dir

2|0
    0|0
    • bende bayılırım dr who ya çok zeki biri

• hepsinin doktor olması bir tesadüf mü?

(dexter da hemotoloji uzmanıdır)

• yok tesaduf değil :) sanata yonelmesem ben de doktor olacaktim :P babam dahil ve ailemde bir cok doktor var...

• dexter gibi bir çok insanın var olduığuna inanıyorum,aslına bakarsan saw serisini yazan senaristin bunlarsan haberi varki bu tür diziler ve filmler cekiliyor

0|0
    0|0
  • ben ilk 2 sezonu nu izlemiştim, sonra vaktim olmadı takip edemedim diğer sezonlarını ama, ama güzel dizi..

0|0
    0|0
  • Ben ne olduysa ilk sezona başlamıstım vakti zamanında galiba 2 diziye başlamıstım dexter la sonra ne olduysa dexter'ı yarıda kestim hep aklımda kaldı ama deneriz bi ara

0|0
    0|0
  • İşin doğrusu bir türlü ısınamadın Dexter'a. Bizim bildiğimiz iyilik savaşçıları, kötüleri her zaman adli kurumlara teslim ederdi. Öldürme fikrine alışamadım.

0|0
    0|0
  • vilayetin en efendi en mahçup en ailemizin katili.

ekimi bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • adama katillik yakışıyor :) mutlu oluyorm onun yaptıklarıyla yoksa bende katil potansiyelimi var :)

0|0
    0|0
  • hayranım idolüm adam be :D

0|0
    0|0
  • Son sezon olacaktı doğru mu hatırlıyorum?

0|0
    0|0
  • fazla da güzel değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok güzel bir dizi. sabırsızlıkla bekliyorum 6. sezonu. bayılarak izliyorum

1|0
    0|0
  • en yakısıklı katil :D cok guzel bir diizi

1|0
    0|0
  • Varoluşçuluk ve suç ve suçlu psikolojisi üzerine güzel, felsefei bir dizi. severek izlerim

1|0
    0|0
  • Bi ara izliyodum ama bi sezon bile bitirmedim.. House MD favorimdi :)

0|0
    0|0
  • en kisa zamanda izlemeyi düsündügüm dizilerden biri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...