Müzikle İlgileniyorum. Sizce Sesim Nasıl?

Merhaba arkadaşlar..

Müzikle ilgileniyorum. Sesim hakkında ne düşünüyorsunuz açıkça yazarsanız çok sevinirim. 2 adet ses kaydı ekliyorum. Kayıtlar amatörcedir yani cep telefonu kayıtlarıdır.

yourlisten. com/pentatonik/rolling-n-the-deep

yourlisten. com/pentatonik/skp-sevda-trks

Güncellemeler:
Arkadaşlar link çalışıyor. yourlisten. com bölümündeki noktadan sonraki boşluğu silip deneyebilirsiniz. Link gönderimi yapamıyorum xper seviyemden dolayı.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel! Sesin beni etkiledi ve bana 1950'lerin Amerikan Jazz hatunlarını hatırlattı.
    The Chordettes'i hatırlattın bana! Teşekkür ederim. Hatta bunu da seslendirip paylaşabilirsen çok sevinirim. Dinle bakalım beğenecek misin? Ki eminim dinlemişsindir.

https://www.youtube.com/watch?v=oNuX7bs2qAM

Vay be müzik kültürü olan bir kıza rastlayabileceğimi hiç zannetmiyordum ülkemde. Beni şaşırttın. Bunun için çok teşekkür ederim.

Hele ki birde bana Maria Callas ablamın Ave Maria'sı ile gelirsen ben burada eririm be!!! Helal sana!

2|0
    0|0
    • Türkçe parçanı da dinledim. Sesin çok kuvvetli. Bence bunu değerlendirmelisin. Ki söylediğin türküyü de çok severim. Hatta hele bir de Yörük Ali Efe türküsünü seslendirebilirsen çok sevinirim.

• EİC için teşekkürler sanatkar kız. Mutluluklar ve başarılar diliyorum sana hayatta.

• Ben teşekkür ederim.. Aynı dilekler senin içinde olsun..

Erkekler Ne Diyor 8

• Oha.. telefondan actim sevda turkusunu dinlerken ninni gibi geldi uyumusum yatakta :D Cidden cok iyi basarilar :D

2|0
    0|0
  • müziği bırakırsan hakkımı helal etmem sana :D senin gibi bir sesten daha çok şarkılar dinlemek isteriz bizi bu zevkten mahrum bırakma yoksa ağzını burnunu kırarım :D:D

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) Elimden geldiği kadar müzikle uğraşmaya devam edeceğim. Tekrar teşekkürler yorumunuz için..

• Doğruyu söylemek gerekirse türkçe parçan çok hoşuma gitti lakin İngilizce parça diksiyon un ve eğitimin olmadığı için (galiba) pek güzel gelmedi tonun güzel ama bir adel değil

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Evet Adel çok güçlü bir sese sahip. Kayıtlar da bahsettiğim gibi profesyonel değil elimden önceden öylesine yapmış olduğum kayıtları paylaştım. Yorumun için teşekkür ediyorum.

• Adelle kiyaslarken ayni gitmesini kastetmedim ki hani sesi İngilizce şarkıya uymuyo gibisinden bir yorum yapmıştım ayrıca kultursuzlukten kastım hayattan beklentisi olmayan sadece erkeklerle konuşup sağda solda dolaşan sosyal aktivitelerle uğraşmayan kızlardan bahsediyorum. mühendis hanım @paranormaall

• Ya ben sana mesaj atmaya çalışıyordum tam ozur dilemek icin.. K. bakma, cumlende imla kurallarına dikkat etmedigin için (:P) yanlış anlama oldu biraz :D Tamam problem yok :)

• HARİKKAAAAA

2|0
    0|0
  • Dinlemedim dinlemem

0|0
    0|0
  • Linki bir daha at açılmıyor

1|0
    0|0
    • yourlisten. com bölümündeki noktadan sonraki boşluğu silip deneyebilirsiniz. Link gönderimi yapamıyorum xper seviyemden dolayı

• Dinledim idare eder sesin bence bir yarışmaya basvurmalisin :)

• Çalmıyor

0|0
    0|0
    • yourlisten. com bölümündeki noktadan sonraki boşluğu silip deneyebilirsiniz. Link gönderimi yapamıyorum xper seviyemden dolayı

• Yaptım sayfa aciliyor ama calmiyor.

• Ben deniyorum çalıyor. Muhtemelen bilgisayarının sesinde bir sorun var ya da açılan yerde ses kısık.

• Güzeldir herhalde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkçeyi çok güzel yorumladın ses tonun güzel ama ingilizceyi beğenmedim çünkü aksanın iyi değil.

1|0
    0|0
  • Vavvvvv :) bu müthiş dostummm. Senden bir mükemmel şeyler olacak, bendende menajer :))))))

1|0
    0|0
Yükleniyor...