Favoriniz sorulunca cevap verebiliyor musunuz?

Pek çok sanatçı tanırım ama sorsan en sevdiğimi söyleyemem. Çok kitap okurum ancak özel olarak bir yazarı takip etmem. Birsürü yabancı dizi izledim; oyuncularının adını tek tük hatırlarım. İstanbul'da yemek yenecek pek çok güzel yer bilmeme rağmen en sevdiğim yemek yok. Velhasılı en iyisi benim için hiç önemli olmadı; bir şeylerin iyi olması yeterli. Fakat favorisi olan insanları da takdir etmiyorum değil; değişik geliyorlar bana. Sahi, sizin favorileriniz var mı?

• Kulak üstünde favorilerim var sayılıyo mu?
    43% (3)50% (3)46% (6)Oy Ver
  • Favori filmim var, 15 kere izledim bana mısın demedi.
    14% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Yok, ben de senin gibi orta direğim.
    43% (3)0% (0)23% (3)Oy Ver
  • Konu neydi ki?
    0% (0)50% (3)23% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam senelerce once okudugu kitabin 214. Sayfasindan anlatabiliyor, bende ben bunu okumus olabilirmiyim diye dusunuyorum bazisida karsidan gordugu kapkaccinin resmini cizdiriyor, ben kendi resmimi cizdiremem yahu:s
    Sezen baris manco makarna yaprak sarmasi favorim:)) ne karistirdim ama:)

1|0
    0|0
    • Mahahaha begendim. Aynen oyle ya. Biyere gidiyoruz cikinca arkadaslar radar gibi orasi boyleydi surasi soyleydi anlatiyor. E ben hangi mekandan ciktigimizi bile net hatirlayamiyorum. :(((

• Hadi ben yasliyimda ondan:)

• Kaliteye önem vermiyor hayatında bir düzen tutturamiyorsun.

Hayatta kesin çizgilerin olmadığı için hep arada derede kalan gri rengi oynuyorsun.

"Işte buyum" diyemediğin için de seni ifade eden bir şey yok o yüzden her şey seni tanımlıyor ve hiçbir şey seni tanımlanıyor.

Yani sahnede oynayacak bir rolün yok hayatta o yüzden hep seyirci koltuklariyla yetiniyorsun.

Aslında kıyıda köşede kalmış bir şeylerin var ama sahneye çıkıp da bu da benim rolüm dememişsin hiç.

Misal bir düğünde saz ekibine peceteye yazıp da bir oyun havası caldirmamissin. Ne çalarlar onunla oynuyorsun.

Seni ovduklerinde bile sen başkasını alkışlamışsın. Sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez.

0|0
    0|0
    • Ben de gece gece amma sakladım hea

• Peceteye yazmadigim dogrudur ancak kucukken dugunde sarki soyleyen yakisikliyi ayarlamisligim vardir fkfkffmfjfm
      burdan hareketle cekingen biri olmadigim mesaji cikmistir umarim:)) mikemmel degilim, aslina bakarsan olmak da istemem. Hersey guzel hersey beni ifade eder. Mutlu bir insanim ben ;)

• A ile D arasında kaldım açıkçası.
    Favorim... Yok galiba. Sürekli daha iyiler yapılıyor, sürekli yeni şeyler oluyor. Eskisine bağlanıp kalmak saçma.

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep hakkaniyetten...
    Kimsenin gönlü kalmasın diye hiçbirini bir numara yapamamaktan ötürülü durumcuklar...

0|0
    0|0
  • Konu ne bremin?

0|0
    0|0
  • En diye bişey yok en ne la şu yemeği severim şu avradı severim şu mekanı severim gibi olur anca

0|0
    0|0
    • sakin ol şampuan, bu aralar çok gergin görüyorum seni :O bana da mı lololo :(

• Konu neydi ki?

0|0
    0|0
  • Favorim sensin sayılıyor mu **

0|0
    0|0
  • Sancak
    Zaman Nasil Cozer

0|0
    0|0
  • Orta diregim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• favoriler değişime açık zaman aşımına ugrayan çok bizler gibi... bence kısmında sorabilirdin bence :)

0|0
    0|0
    • orada soru sorulmuyor aslında, orada sadece fikrini izah ediyorsun. Ben sizin görüşünüzü merak ettiğimden mütevellit soru şeklinde sordum.

• bnce için de güzel bir konu burdan toplaya oraya sıgdırabilirsin güzel olur

• Favorim sen ve senin odunlukların vuhuu çok sevimli:*

0|0
    0|0
    • ya benim o olay çok feci sonlandı, keşke sevimli kalaydı :'(

• aksine çocuk beni kaçırdı :((( zorla, bildiğin denedi yani. neler neler :// Adam arıza çıktı rıza baba :O

• Ohoo onla hayat süper olurdu kızım tüh:))

• Bazı özel zevklerim var. Onlar şaşmaz. Alelade zevklerimde ise 'en'leştirmeler hep cevapsız.

0|0
    0|0
  • Yok, ben de senin gibi orta direğim.

0|0
    0|0
  • Favori filmim var, 15 kere izledim bana mısın demedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...