Arnavut olan var mı?

Ben arnavutumdur. Arnavutlatı bir başka severim kan mı çekiyor nedir :) benim gibi arnavut olan var mı? Sizce arnavutlar nasıldır? Bu arada yaşım 19 :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Saf arnavut değilim; baba arnavut, anne muhacır. Melezim ama bizde baba neyse sen de o'sun derler. :) Gerçi huylarım da arnavutlara daha yakındır. Neyse, Kosova'dan göç etmişler sanırım. Dedemin babası veya dedesinden beri işte. Arnavutça birkaç temel şeyi (çüşiye, çu, uncu vs.) ve bunun yanında daha çok kullandığım bedduaları, küfürleri falan bilirim. (nonın taçivşiya... :))

Peki sen gizli kullanıcı, kendinden bahset biraz. :) Filya yapar mısın? :P Bu arada "35 üstü" yazıyor ve 19 yaşındayım diyorsun. Hangisi doğru? :)

1|0
    0|0
    • 19 yaşındayım ya önemli olmaz diye yaşımı böyle büyük yapmıştım öylesine yani. İnan bh sabah annem filya yaptı reçelle bir güzel yedim. Benim annem arnavuttur babam gürcü ama gürcistan falan hiç bilmem arnavut damarı var bende arnavutum derim baba neyse sende osun lafını sevmiyorum arnavutum ben diyorum. :)) teyzelerim akrabalarım falan hep arnavutça konulur şiveleri vardır onlarla büyüdüm arnavut yemekleriyle yetiştirildim. Rumeli türküleri falan benden sorulur :)

• Utangacımdır biraz ya profilimde de fotoğraf yok :) istanbuldayım ben :)

• Arnavut kızlarının güzel yanlarından biri işte. :) İstersen özelden mesajla atabilirsin, ama atmam dersen de anlayışla karşılaşırım. Fikirlerin hoşuma gittiği için bizzat seni de görmek istedim -hala da istiyorum ya (:))) ancak sen nasıl istersen. ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• 5-6 arkadaşım var Arnavut harbi çocuklar 1i dşında... bir de Arnavut olan ve arnavut ciğer yapan bir şaban amca var ooff diyorum harika yapıyo ya :))

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım Arnavut. Can adamdır :)

1|0
    0|0
  • benn :)

1|0
    0|0
  • Bizim bir arkadaş geçen bir arnavut kızıyla evlendi çok masraflısınız yaa adetleriniz çok ağır ben mesafe koydum şahsen :D

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle adetlerimiz baha baya ağır yani :D

• Vuu :) Çok ayrıntılı bilmiyorum bak o zaman 20 elbise feda :)

• Akrabalarımızdan hiç bir kızın dedikodusu çıkmafı bugüne kadar. Ciddi olmadıklarıyla öyle el ele falan pek dolaşan olmaz tabi istisnalar olabilir :)

• bizim orda arnavutun ismail var olurmu

0|0
    0|0
  • Arnavut ciğerinize hastayım :D

0|1
    0|0
  • Arnavutum ama fazla değil, zaten kanım çok karışık :D Bu arada yaşım 18 :)

0|0
    0|0
  • Ben varım

0|0
    0|0
  • çok inatçı mısın kız

0|0
    0|0
  • babam arnavur dolayısıyla ben de :D yaşım da 22:DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem Türk Bursali, babam Arnavut. Safkan Arnavutum. Sevilmeyecek insanlar değiliz. Masallahimiz vardir. Kavgayi biraz fazla seviyoruz. Kavga olsa da birilerine vursak kirsak diye yer ariyoruz. Latife bir yana sevecen insanlariz

1|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle ya. Hele inadımız! Samimi insanlarız ya iyiyiz. Ve genelde sarışın kumral olurlar arnavutlar. Yemekleri ve eğlenceleri düğünleri kınaları mükemmel oluyor.

• Bursadami yasiyorsunuz ben bursada yasiyorum :)

• Nasıl da biliyorum seni burada bulacağımı @Ericaaa :))

• une jam shqiptare

0|0
    0|0
Yükleniyor...