Barış Manço'yu özlüyor musunuz?

Nerede o eski sanatçılar.. Meydan şimdi medya maymunu, popstar maskaralarına kalmış.

Ortalık zibidi kılıklı, hoppa züppe tayfanın tıngır mıngır pop müziği saçmalıklarından geçilmiyor.

Ne bir Serdar tarzı, ne de bir diğer most popular x sanatçının eserleri, tırmalamaktan öteye geçemiyor malesef.

Nerede o eski sanatçılar, nerede kaldı eski müzikler dediğiniz oluyor mu benim gibi?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de gelmiş geçmiş en hatırı sayılır sanatçılardan biri, özlüyorum tabii. Ama gerçek bir 'sanatçı' şimdi önüne gelenin '' ben sanatçıyım ' diye ortada dolaştığı bir sektör var, bu ayrımı bilmek gerek.

Yabancı müziklerde de durum aynı aslında, eski her zaman daha iyi. Müzik evrensel bir şey, ve tüm dünyada genel olarak eskilerin her zaman daha iyi olduğunu görüyorum.

Yeniler müzik yapmak için değil para için bu yola çıkıyorlar bu şartlar altında da başarı gelmez zaten.
    Yeniler yaratıcılıktan yoksun aldatıcı sanatçı kimliklerin altına saklanırken, eskiler yıllanmış şarap gibi daha bir çok nesil boyunca dinlenecek ve sevilecektir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne kaliteli, ne hoş biriydi. Çocuklara önem veren insanların, ortalamanın üzerinde olduklarına inanırım her zaman. Çocuklar ve yaşlılar; kıymet göstermesek de tepki veremeyecek kişiler. Çıkar sağlayamayacağımız kişiler. Bu yaş gruplarına saygılı ve sohbetli olan insan iyi insandır. Barış abi de öyle bir insandı; Allah nurları içinde yatırsın inşallah.

0|1
    0|0
  • Allah'ın kendisine verdiği kabiliyeti, sesi, boş işlerde tüketmek yerine yine allah yolunda kullanmış olan nadir sanatçılardan. şimdiki zibidilere benzemez. aşkla meşkle kafayı bozmamıştır. sağlığınızın kıymetini bilin der, helal para kazanın der, yoksulları doyurun der, intihar etmeyin der, sürekli ölümü hatırlatır. lahmacun da yeriz, hamburger de yeriz, o halde ne diye bölünüp parçalanıyoruz der. bir şarkıyla okuma yazma bilmeyenlere alfabeyi belletiverir. tabi sadece sözler değil besteler de müthiş bence. allah karşılığını verir umarım'

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim paylaşmın için.

• elbette.

cem karaca öldüğünde hele, ne fena üzülmüştüm. soruya biraz vakit sonra tekrardan geri döneceğim.

0|1
    0|0
  • yasa da hayran kitlesi disinda dinleyen olmazdi heralde. kaliteli muzik yapilmadigi icin degil milletin öyle bir beklentisi olmadigi icin ortalik saklaban dolu.
    arz talep mevzusu.

0|1
    1|0
  • Evet özlüyorum. Onu da, Cem Karaca'yı da

0|1
    0|0
    • En çok hangi şarkılar aklına gelir?

• günün sorusu yapabilirsin

• Sana bir soru linki atacaktım :(

• Cem Karaca bir başkaydı ya

0|1
    0|1
  • Kendisini bilmem ama olabilir

0|1
    0|0
  • Özlüyorum

0|0
    0|0
  • ( Ortalık zibidi kılıklı, hoppa züppe tayfanın
    tıngır mıngır pop müziği
    saçmalıklarından geçilmiyor.) Bu kismi cok iyi :))
    Bizler eskiden sanatci ve gercek sarki dinliyorduk şu an sadece maskaralar sahnede
    Gerci ben hala Müzeyyen Seren dinliyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eski sarkilari söyleyen sanatcilar elbette cok iyi kisilikli insanlardi
    yani sanati sirf para kazanmak icin yapmiyorlardi
    simdi sanat öldü.

0|1
    0|0
  • Adam, adamdı yahu...

Ama hala aklım almıyor...
    10 puan, 10 puan, 10 puan = 40 puanla şampiyon nasıl oluyorlardı adam olacak çocukta..
    Çok istemiştim küçükken oralara çıkmayı..

Neyse...

1|1
    0|0
  • Barış manço verimli çağlarını tamamlamıştı. Yaşlandıkça üretkenlik azalıyor. Bence yeteri kadar da üretti. Şimdi yaşasa da çok fark etmez. Yakınları için fark eder belki de benim için fark etmez.
    Cevap: Özlemiyorum

1|1
    0|0
    • Sen bunu izle öyleyse :))

www.youtube.com/watch

• @spagetting :(
      Memnun musun şimdi :(

Drejevic, aklıma geldi blurred lines sanırım. Öyle bir şarkı var. Klibinin unrated versiyonunu izle

• özlemezsek kalbimiz kurusun.. çok severdim be küçükken..

0|1
    0|0
    • Ölüm haberi geldiği günü bile unutmam.

• Biz nasıl unuturuz onu, can bedenden çıkayınca :)

http://www.youtube.com/watch?v=av_UiOzUhlg

0|1
    0|0
  • Evet özlüyoruz üstadları, Kemal Sunal, Neşet Ertaş'ı unutmamak lazım

0|1
    0|0
  • Onune gelen sarkici oluyo ya.
    Baris Mancolu bayram sabahlarini ozledim

0|1
    0|0
  • E Yani

0|1