Ahmet Kaya'yı sevmemesine rağmen şarkılarını dinleyen var mı?

sevmemesine rağmen dinlemelerini ne şekilde savunuyorlar sadece bunu merak ediyorum :)

Güncellemeler:
bu güncellemeyi yapmayı mecbur bırakanlara ithafen ; soruyu, olmayan beyinleriyle okumaya çalıştıkları için hem Ahmet Kaya'yı kötüleyip hemde sorumdan apayrı bir cevap vererek kendilerini nasıl da belli ettiler gördük mü?, Ahmet Kaya'nında dediği bu halinize gözüm kararıyor yüreğim yaşarıyor olmasaydı sonumuz böyle? ibretliksiniz haberiniz yok...

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet kaya dahıl tum sanatcıların şarkılarını dınlerım sagcısı solcu olması benım ıcın onemlı degıl cunku her şarkının muzıgın sozlerınde bır yasanmıslık bır hıkaye vardır benım ıcın onemlı olan odur kendımce boyle dusunuyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ülkemizde Ahmet Kaya hakkında bilgisi olmadan fikri olan çok olduğu için çok büyük bir yanılgı vardır kendisiyle ilgili. Kendisi zeki ve donanımlı bir adamdı. Her konuşmasında ''ben ne Türk milliyetçisiyim, nede Kürt milliyetçisiyim, ben halkların kardeşliğine inanıyorum. Ölen asker de olsa, gerilla da olsa acım aynıdır'' demesine rağmen hakkında bir çok haksız itham olmuş ve yurt dışına göçüp orada hayatını kaybetmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=_Ll9Tzvnh5I

1|0
    0|1
  • Solcuların son sesle,
    İslamcıların kısık sesle,
    Ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir;
    Ahmet Kaya..!

1|1
    0|1
  • gayette güzel bir şekilde dinlerim Ahmet kaya yı :))

1|0
    0|0
  • sevmemde dinlememde. p

0|3
    1|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=am4wUWx6M3w
    şöyle bişey demiş ahmet kaya

1|0
    0|1
  • ben hem kendisini hemde şarkılarını seviyorum :)

1|0
    0|3
  • kendisini taninmam ama dinlerim hiç merak edip araştirmadim

0|0
    0|1
  • Severim dinlerim de.

1|0
    0|2
  • sevmediğim sanatçının şarkısını dinlemem

0|1
    0|1
  • sikim onuda şarkılarınıda :D

0|1
    1|0
  • Sevmiyorum değilde, şu an için ön yargılarım var. Fırsat bulduğum zaman iyice araştırıp bir kanıya varıcam. Ayrıca şarkıları dinlemiyorum, pek hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Valla kisiligi ile degil sarkilari ile ilgilendigim icin kanka onemsemiyorum ;)

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya'nın savaş içerikli olmayan aşk şarkılarını seviyorum diyebilirim

0|0
    0|1
  • pkk sempatizanı değil kürt. seviyorum sevmiyorum diyemem ama müziğini çok beğeniyorum

0|0
    0|1
  • ahmet kayayı sevmeyen var mı?

0|0
    0|3
  • ahmet kaya candır...

0|0
    0|0
  • bir şeyler anlatılır ama geçmişi biraz karışık. şarkıları güzel dinlerim.

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|1
  • Pkk yandaşı cehennemi boylamıştır.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dinlemem

0|2
    1|0
  • Koymuş olduğun resme bak birde dediğin adama bak. O şerefsizi dinlemek değil yanımda bile dinlettirmem. Benim ülkeme şerefsizlerin ülkesi diyecek kişiyi ben adamdan saymam. Girin youtubeye yazın Ahmet Kaya pkk diye çıkan videoları görürsünüz. Eğer bunları izledikten sonra eğer hala dinleyeceğim diyorsanız Türklüğünüzden şüphe ederim.
    Bazıları der şimdi ben sesine bakarım ırk ayrımı yapmam yaşadıklarına bakmam diye vs.
    Ancak edebiyatta temelinde ne yatar bilirmisiniz herkes kendi içindekileri dışına yansıtır.

0|1
    0|0
  • Evet Ahmet kayayi sevmiyorlar cunku bu ulkede adamlar sevilmez pislikler sevilir. #AHMETKAYA hayraniyim...

0|0
    0|1
    • annem kürt babam batılı, Ahmet Kaya'nın bu yaşımda şahsıma ne bir zararı dokunmuştur ne de bir kötülüğü, mekanı cennet olsun, yıllar sonrasında bile dinlenmeye eser bırakan kaç sanatçımız varda Ahmet Kaya'nın değerinin biz gençler tarafından bilinemeyeceğini düşünürsünüz, siz aşkı en doruklarda yaşadığınızı savunurken o hem vatan sevdasını hemde aşka olan sevdasını en ehli şekilde şarkılarına yansıtmıştır. inkar edilemez...

• Adamdi o. Adini lekelediler adina terorist dediler adami ulkeden attirdilar. Diyorum ya adamlar sevilmez diye. Illa serefsiz mi olmasi lazm? Ulkede ki cogu insan cahil. Hicbirdeyden haberi yok.

• geçmiştekiler kendi cahilliklerinin peşinden sürüklendikleri gibi şimdiki sürününde beynini yıkama peşindeler... vazgeçin bu sevdadan bir Ahmet Kaya ölse BİN AHMET KAYA doğar bu aleme...

Yükleniyor...