Hangi Kitap Türü Tercihiniz?

Genellikle hangi tür kitaplar okumayı tercih edersiniz

• Kişisel Gelişim
    17% (4)33% (1)19% (5)Oy Ver
  • Roman
    74% (17)67% (2)73% (19)Oy Ver
  • Fantastik
    9% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nedeni nelerdir

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

• psikoloji severim insanların duygularını ve düşüncelerini öğrenmek hoşuma gidiyor onları anlamaya çalışıyor ve bir süre sonra onlarla bütünleşiyorum

0|0
    0|0
    • Aynı benim tarz kardeş ama çoğunluk romancıymış :)

Kızlar Ne Diyor 15

• roman

0|0
    0|0
  • Gerilim/polisiye heycanli oluyor sanki film izlermis gibi gozumde canlanririyorum bir sonraki sayfaya geçmek için sabirsizlaniyorum.

1|0
    0|0
  • Çoğunlukla polisiye, bazen fantastik

0|0
    0|0
  • bunların hiç biri polisiye kitapları oradaki kurgular çok ilgimi çekiyor..

0|0
    0|0
    • Bunların arasından bir seçim yap deseö :)

• sürekli duyduğum bir söz ve artık ahşalık komplexi oluşturmaya başladı. Karşındakini ahşalarcasına bir mod sergilenmiş oluyor ben bu lafı duyunca..

• Bu lafa takıntın olduğunu doğal olarak bilmemem normal değil mi sencede? İnsanlar senin cümlelerdeki takıntılarının sonucunu çekmek zorunda değil bilmedikleri bişey için terslemek çok saçma kusura bakma bilsem kullanmazdım bu cümleyi sana karşı

• Bilim kurgu fantastik türünde romanları tercih ediyorum genellikle. Eh aşk olmadan olmaz tabii. Felsefeyi daha az benimsemiş laf kalabalığı olmayan romanlar almaya çalışıyorum :D

0|0
    0|0
    • Aşkın uydurma olduğuna inandığım için benmde kişisel gelişim tercihimdir sormadın ama söleme gereği duydum :)

• Felsefi , tarihi

0|0
    0|0
  • Roman :)

0|0
    0|0
  • Felsefi kitaplar her zaman tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Korku/gerilim/kisisel gelisim/moda ve tasarim

0|0
    0|0
  • Gerilim/polisiye ve tarih

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • bunların üçünün arasında klasik romanlar diyorum ama daha çok bilimsel kitaplar benim tercihim.

0|0
    0|0
    • Düzenli olarak okurmusun peki

• düzenli olaraktan kastın ne? boş zamanlarımda okurum genelde çünkü bir kitaba başladımmı bitene kadar bırakmam..

• Roman

0|0
    0|0
  • Kişisel Gelişim

0|0
    0|0
  • Roman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...