Gitar çalmak ve ismek kursları hakkında?

Arkadaşlar ben ismek kurslarına kayıt yaptırıp gitmek istiyorum tekrar. Daha önce keman için gitmiştim pek iyi gelmedi kemandan soğudum, orada çalabilen öğretmen ve daha önce ki kurslardan başarılı olan kişiler ile ders günü oturup bize konser veriyorlardı bizde dinliyorduk. Öğretmek adına tel çekmeyi gösterip dersi bitiriyordu çok sinir bozucuydu. Sizce ismek gitar öğretme konusunda nasıl ilk başlamak isteyenler için bilen ve yardım edebilecek olan var mı?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• enstrüman eğitiminde özel kursları tercih etmenizi öneririm. tabi bu her özel kursun iyi olacağı anlamına gelmiyor. İstanbul'da mesleki eğitim kursları nasıldır bilemiyorum ama birçok şehirde ki halk eğitim merkezi ve türevleri olan kurslar pek iyi eğitim vermiyor. şahsen ben özel müzik dersanelerini tercih etmenizi öneririm.

0|0
    0|0
    • Evet ben özel olarak da gittim ama tanıdık olduğu için ve bireysel olarak olduğu için yapamadık. Sohbet muhabbet ediyorduk o da pek ilgilenmiyordu. İstanbul da iyi bir yer bulmam lazım sanırım. Bu tarz devlet ve tanıdık olmayan yerleri iyi bir araştırmayla bulmak lazım.

• bu tip eğitimlerde tanıdık olması işin rengini değiştiriyor. hem ders yapılmıyor hemde öğrenci öğretmen ilişkisi çok zayıf kaldığı için öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiyor. dediğiniz gibi tanıdık olmayan kaliteli bir yer bulmanız lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...