Lazer epilasyon?

Kızlar aranızda lazer epilasyon olan varmı? Bende istiyorum fakat güvenemiyorum deride kalıcı yanma izleri bırakabiliyomuş bazıları , sizde oldumu öyle şeyler

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• yansın ıpneler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Makineye ve gittigin yere bagli bendede 4. sinif lazer var ama epilasyon icin olandan diil mavi lazer ordu ve laboratuvar larda kullanilanlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Col iyi arastirman gerekiyor bazen yanabiliyor derin benm arkadasmda olmustu ondan biliyorm.. O yuzden braz arastir..

0|0
    0|0
    • deri yanması güneş görünce oluyor ya da bilgisiz estetisyen sonucunda oluşuyor o yüzden bilgili bir yere gidin araştırın ve öyle gidin ben alexandrate candele ye gidiyorum bu cihaz çok iyi araştıranlar bilir bu cihazı öyle sıradan yerlere vermiyorlar dermatoloji uzmanları kullanabikiyor o yüzden ben dermatolok olmayan yere gitmiyorum sizde öyle yapın en azından cildinizin anelizini yapmış olur doktor ve öyle başlarsınız ist de ikamet edenler için bir öneri HASEKİ HASTAHABESİNİN YAN TARAFINDA ÜRORAD DERMATOOLOJİ POLİKLİNİĞİ VAR ben oraya gidiyorum tavsiye ederim ;)

• canım benim yaz geldi artık güneş gördüysen e doğal olarak siyahı görmeye odaklı lazer cihazları siyahlaşmış deriyi görür ve ister istemez deriye de atış yapar yakar leke yapar zaten tavsiye edilen durum eylül ekim gibi derinin renginin açılmaya başlama zamanıdır o yüzden sana tavsiyem ekim ayı gibi başlaman o zaman leke ve yanık oluşmaz ben kendim tatil plaanı yaptığım için bu ay dan sonra ara verecem eylül ayına kadar

0|0
    0|0
  • Hiç boşuna gitme ise yarasa bile cildin hassaslaşiyor lekelenme riskin artıyor yazın güneş kremi olmadan bir yere gidemezsin

0|0
    0|0
    • sen yaptırdınmı

• hayat neden bu kadar zoorr :D

• Hayat zor değil fazla takıntılıyız kendinle uğraşma pişman olursun 😊

• Geçen ay Ankara da bir kadın öldü lazer yaptırirken onuda geçiyorum tekrar çıkıyor kesin bitmiyor yani üstelik leke kalabiliyor

0|0
    0|0
    • oha nası ölmüş ya :O hadi be , etrafında yaptıran var mı hiç

• Ya sık yaptırıyorlardir ya da lazer yaptırip agdaya az sıklıkla gidiyorlardir çünkü çıkar tüyler tamamen bitmez

• ünlüler sıradan yerlere gitmiyorlar da ondan canlarım benim mesela bir dermatolok olmayan yere gitmiyorlar sıradan estetisyen bulunan her yere gitmiyorlar sıradan çin malı cihazlara gitmiyorlar mesela ben alexandrate candele cihazına gidiyorum cihazı araştıranlar kkalitesini bilir ve dermatolok olmayan hiçbir yere verilmez o yüzden ben polikliniğe gidiyorum ve doktor bulunuyor herkeze tavsiye ederim heee bu arada ağda da iz bırakıyor ya da zamanla kararmaya sebep oluyor. ben ist de oturanlar için bir tavsiye de bulunayım HASEKİ HASTAHANESİNİN YAN TARAFINDA ÜRORAD DERMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ VAR Oraya gidiyorum tavsiye ederim ;)

• kışın yaptırırsan hiç bir sorun olmaz, yazın da yaptırabilirsiniz. ama lazer sonrası cilt bakım ürünleri kullanman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • bir sıkıntı olmuyor. Makineyi kaliteli seç sadece.

0|0
    0|0
  • merhaba ben yaptırıyorum bence yapan kişinin işin ehli olması ile alakalı ben gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • ya sadece paket için istiyorum ben bacak da felan ağda acısı zor olmuyor ama iz kalabilir cok para bayılman gerekiyor sağlam olması için

0|0
    0|0
Yükleniyor...