Ataturk hakkinda nasil guzel bilgi alabilirim?

Ben yurt disinda yasiyorum ve Ataturkun hakkinda cok seyler duduyorum ama biri boyle diyor digeri baska birsey diyor.

Onun hakkinda nasil guzel bilgi alabilirim?
Yazin Turkiyededeydim kitap baktim ama hic biri konu su ilgimi cekmedi bu sebebten dolayi almadim.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• KADİR MISIRLIOĞLU DENEN ŞARLATAN DİN TÜCCARI SOYTARININ TEKİDİR. TÜRKİYEDE AĞZI İYİ LAF YAPIYO DİYE CAMİ YAPIMI İÇİN TOPLANAN PARALARI BAŞKA BİR ORTAĞIYLA ÇALIP GAVUR DEDİĞİ ALMANYAYA KAÇIP ARDINDAN İNGİLTEREDEN SIĞNMA TALEBİ İSTEMİŞTİR.. İŞTE BÖYLE DÜRZÜLERİN PEŞİNDEN KOŞANLARIN AĞZINDAN ATAMIZI DİNLEME.. İLBER ORTAYLI'YI TAVSİYE EDERİM

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Nutuğu okumalısın.

0|1
    0|0
    • Kitapmi yoksa?

• Tskk edrim:)

• Rica ederim :)

• Kadir mısıroğlu tek gecerim

0|2
    0|1
  • Atatürk ve Liderlik kitabına bak :) Takdir ediyorum seni yavrucuğum Atamızı iyi öğren

0|1
    0|0
  • bu ülkede Atatürk'ü Koruma konunu var. o yüzden objektif bir şey bulamazsınn

0|1
    0|1
  • Objektif bişey bulamazsın.

0|0
    0|1
  • mustafayı izle kadir mısıroğlu yandaştır unutma

0|0
    0|1
  • Tarihi çift Taraflı kaynaklardan okumanız lazım ayrıca Atatürk'ün ne konudaki düşüncelerini bilmek istiyorsunuz? Tahminimce dini konudaki spekülasyonlardan bahsediyorsunuz eğer sorunuz buysa Atatürk İslam dinine çok büyük zararlar veren bir iblistir.

0|0
    0|2
    • herseyi bilmek istiyorum:/

• Peki onerdiginiz kitaplar varmi?

• Erbakan'ın Atatürk ile ilgili bir konuşması varsa dinlemeni tavsiye ederim tarihe çok hakim bir insandı rahmetli ayrıca aytunç Altındalda aynı şekilde bu aşağıda Yazılan Kitapların sadece birini bile okusan yeter çünkü hepsi Atatürkçüler Tarafından Yazılmış. Düşünsene taraf olduğun bir olgu hakkında ne kadar objektif davranabilirsin ki?

• Kadir Mısıroğlu - youtube

İzlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Tsk ederim:)

• Tuuuuuuuuuh ya!!! bende oyle birsey agriyordum:/

• Youtube da yaz: Kadir mısıroğlu Mustafa Kemal
      aynen bunu yaz, kitaba gerek kalmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...