Heyecanı kaçtı ilişkimin! Ne yapacağım?

1,5 senedir birlikteyiz. ama öyle sürprizler ypıorum ki snradan hç dile getrmiyor yk güzeldi şöyleydi böyleydi. insan yaptıklarının takdirini ister. ama hç tepki vermiyor. ilişkimin heyecanı kaçtı. sizce napmalıyım. bu soruyu ona yönelttiğimde trip atcak bşe bulamadın bnumu ortayaa atıyorsun diyor. ne yapacağımı şaşırdım...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 yılda ilişkinin tadı kaçtıysa eğer biz yine iyi dayanmışız.. ilişkinin heyecanlığını kaybetmesi bi tarafın ilgisiz olmasından kaynaklanır.. sonuç olarakta ilgili olan şahıs bi müddet "benim aşkım ikimizede yeter" moduna girer ve müteakiben de "Ayrılık"

0|0
    0|0
    • çok ilgisiz ya anlatamam insanın değişikliğe ihtiyacı oluyor bir sürpriz hediye bile yk. hadi onu gçtm bir çift tatlı sözü ble yok. haddinden fazla odun yontamadım (:

• ossunn ossunn :)

• :DD peki teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Belkide taktire şayan bir şey yapamadın ona göre basit bu süprizler olamaz mı ? Kadınlar yaptığı her şeyi mükemmel görmekten hiç vaz geçmeyecek sanırım :)

0|0
    0|0
    • yaptıklarımın dha azını yptığımda çocuklar gbi sevinirdi. şmdi bir teşekkürkürü ble çok görüyor. sevmiceği bşei zaten ypmam. nezaketen insan teşekkür etmeli.. zaten taktire laik bşe ypmasam burada anırmam heyecan btti die.

• Demek ki sıradanlaşmış bunlar. Jestler süprizler sürekli yapılırsa tadı kaçar şekil A.

• seks sürprizleri yap

0|0
    0|0
  • Koşun yakalayın.

0|0
    0|0
  • hem suçlu hem pişkin ha zor işin

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama değiştir madem bence.

0|0
    0|0
  • sıkılmalar baslamıs

0|0
    0|0
  • heyecan kaybolmuş.

0|0
    0|0
    • hadi ya :)

• malesef :) alternatiflere yönelmek gerek :)

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlandığı şeyleri yap hoşlanmadıklarını değil.Senin bu yaptıklarını taktir etmen değer vermen onunda aynı tepkiyi vereceği anlamına gelmiyor. Belki başka şekilde sevildiğini görüyordur .Yalnış taktik gibi geldi.

0|0
    0|0
    • nezaketen teşekkür edilmesi gerek die düşünüyorum bn.

• sürekli yapıyorsan nzaketide kalmaz. İlk zamanlar tamam ama sonraları alışkanlık olur. Özelliği kalmaz.

• evet insan yaptıklarına duygularına azda olsa karşılık bekler .karşılık bulamassada napıcanı biliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...