En sevdiğiniz film, dizi, tiyatro vb. repliği neydi?

Evet arkadaşlar. Alalım güzel yorumlarınızı. :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ”Bu ülkede pizza bile yarım saatte geliyor, ama ambulans…”(3 idiots)

Bugün yeni bir kelime öğrendim. Atom bombası. Gökyüzünde beyaz bir ışık gibiydi.
    Tanrı fotoğraf çekiyormuş gibi.(empire of the sun)

” Senin dilin hamile bıraktı kardeşimi. Woo jin’in penisi değil oh dae-su’nun dili!’(old boy)

Eğer yaşamak için çalışıyorsan neden çalışarak ölüyorsun...(iyi, kötü ve çirkin)

Birşeyler var… İçinde… Alamayacakları ve dokunamayacakları birşeyler. O sana aittir.
    - Sen neden bahsediyorsun?
    + Umut…(esaretin bedeli)

Octavio: Planlarımız ne olacak?
    Susana: Sen ve senin planların. Babaannem ne derdi biliyor musun? Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından söz et.(paramparça aşklar köpekler)

Babalarımız bizim için tanrı modeliydi.. Eğer babalarımız bizi terkettiyse tanrı nasıl biri?(fight club)

Beyler... Bir hiç olmak çok üzücüdür. İnsanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak ister.(12 kızgın adam)

hepiniz koca birer pisliksiniz
    neden biliyor musunuz?
    çünkü olmak istediğiniz kişi olmaya cesaretiniz yok.
    benim gibi insanlara ihtiyacınız var, benim gibi insanlar gerekli...
    ben olmadan bir hiçsiniz
    böylece parmağınızı uzatıp "hey işte kötü adam" diyeceksiniz.
    peki bu sizi ne yapıyor?
    iyi adam mı?
    siz iyi değilsiniz!
    ben, her zaman doğruyu söylerim. yalan söylerken bile..
    pekala..
    kötü adama iyi geceler dileyin. hadi..(scarface)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Dinleyin sürüngenler; sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz. Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz. Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz...

0|1
    1|0
  • hey dostum senın tek sorunun o koca poponun o koca kafandan büyük olması

1|0
    0|0
  • Korku kılıçtan derin keser

1|0
    0|0
  • İki türlü insan vardır. İyi insanlar ve kötü insanlar, başka fark yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...