Resim ve Heykel Müzesinde 202 eser kayıp!

202 eser kayıp-46sı sahte-27 eserin orjinalliğinden ağır kuşkulanılıyo. YUH diyorum.açıkgözlü olduğumuzu sanıyoruz ama 3 maymunuz hepimiz bu ülkede.yazıklar olsun diyorum ya. link

bu olaylar nasıl durdurulabilir? ki anlamadığım nasıl oluyoda çalabiliyolar onca eseri? vay arkadaş ne cesarettir bu.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Gayet normal.Topkapı sarayı müdürü,haremden tahtı evine götürdüğü bir ülke burası.Ne fantezileri vardı kim bilir? link

0|0
    0|0
  • çok büyük parası olan büyük adamlar beğendikleri eseri, bir şekilde ordan alıyorlar. bu işin piyasası yüksek

0|0
    0|0
  • putperest kavimlerin eserlerini biracılar restore ediyor denilen bi ülkeden ne beklersin?

0|0
    0|0
  • Ben çalmadım

0|0
    0|0
  • Sanata değer verilmeyen bir ülkede sanat hırsızlığı çok ironik...

0|0
    0|0
  • MAlına sahip çıkacaksın

0|0
    0|0
  • satmıştır i*neler bi onlar kalmıştı satılmadık.

0|0
    0|0
    • devlet mi satmıştır diyosn yani?..

• devlet dediğin adamların hepsi ihale için mecliste toplanırlar yalandan yere bir kaç yasa değişir. bu üşlede devlet yok . Ayrıca bu tür eserlerin manyakları var adam milyon dolarlar verip alıyor.RÜşvet yediriyor. Bu tür olaylar normal hor görme :) yalandan yere sorguya çekilir bişey çıkmaz.

• Bu normal bir durum burası türkiye.

0|0
    0|0
    • böyle diyerek boşveremeyizki ama.herkes böyle diye diye göz göre göre gidiyo hepsi

• Bunları iç edenler akıllı başlı insanlar oralara güvenilip yetki verilmiş müdür yapılmış insanlar,devlet görmezden gelirken ne gelir elden.

• İşin içinde yüzbinlerce milyonlarca dolar var, bırak çalsınlar.

0|0
    1|0
    • yanılıyosun,işin içinde pahabiçilmez eserler var.bu cenneti dünya hayatına tercih etmek gibi bişey.

• demek istediğimi anlamadın heralde neyse. dediğin şeyede şunu diyebilirim. zaten gerçekten inan bi insan harama el sürmez.haklısın.

• İnsanların herkesin ulu bir yaradana inandığını sanmak ne cahilce

Kızlar Ne Diyor 3

• link

Osman Hamdi Bey ve nice değerli insanımızın kemikleri sızlıyor..Bizim bu konuda ne yapabileceğimiz önemli aslında.. Buradan(ben de dahil) "olmamalı" demek kolay..

Olmaması için ne yapabiliriz" i düşünmek ve buna göre hareket etmek gerek ://

0|0
    0|0
  • Haberi izlediğimde nedense şaşırmamıştım.Bu ülkede müze müdürünün eline verirsen yetkiyi alır 3.Selim'in tahtını evinin salonuna bile götürür.Resimler satıldı ama kimin sattığını bulmak asıl iş.Bütün müze çalışanlarının haberi vardır mutlaka.Ses etmiyorlardır.

0|0
    0|0
  • evet ya akşam haberlerde izledim çala çala nereye kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...