Yaratıcı,"zengin fakir" ya da diğer zıt kişilikleri neye göre belirlemiştir sizce?

Yaratıcı,"zengin fakir" ya da diğer zıt kişilikleri neye göre belirlemiştir sizce?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu sınanma işte.
    Zenginin fakire yardım etmesini bekler Yaratıcı. Etmeyenlerden bazıları bu dünyada mutlu mesut yaşarlar, bazılarının ise bütün varlıkları alınır elinden. Mutlu mesut yaşayanlar adaletsiz kalacak değil. Terazinin kurulduğu gün, boynuzsuz koç boynuzlu koçtan hakkını alacaktır çünkü.
    Yapboz gibidir insanlar. Tek olarak bir işe yaramaz, yapbozun bir parçasından bütün resimi göremezsin. Ancak tamamlarsan, yani bir araya getirirsen anlamlı olur. Topluluk içinde yaşamak genimizde var. Birisi marketten tohum alıp, bir kulübede hayatını tarımla geçirse bile hepsini kendisinin yaptığını iddaa edemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben milyarlarca Galaxy yaratan bir varligin İnsani neden Yatattigini anlamaya calisiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• imtihana göre bence. kimisine zenginlik verilir zalim olur, kimisine de fakirlik verilir alim olur. hayatın boyunca karşına yol ayrımları çıkar, doğru yolu seçersen iyisindir, diğerini seçersen kötüsündür. zıt kişilikler de bu yol ayrımlarından geçmene vesile olan ve sana denk gelen faktörlerdir. o faktörler de senin gibi kendi yolunda gitmektedir. yani herkes birbiri için birer imtihandır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...